Korki w Trójmieście zmniejszają się

Trojmiasto.pl

Na obwodnicy, gęsto jest już jedynie za węzłem Matarnia i węzłem Karwiny w stronę Chyloni. Natomiast na Południowej Obwodnicy Gdańska brak jakichkolwiek utrudnień.

Korki w centrum Gdańska również są już coraz mniejsze. Nogę z gazu zdejmujemy między dworcem Gdańsk Główny a Huciskiem oraz na prawoskręcie z ul. Podwale Przedmiejskie w ul. Okopową.

Zatory utrzymują się jednak na ul. Spacerowej, ul. ul. Słowackiego i al. Armii Krajowej w stronę obwodnicy.

W Sopocie stoimy nadal na al. Niepodległości w stronę Gdyni i ul. Gospody w stronę Żabianki. Ul. Bitwy pod Płowcami jest już przejezdna.

W Gdyni korki na ul. Chwaszczyńskiej w stronę obwodnicy i ul. Małokackiej w stronę Witomina. Korek na ul. Morskiej w stronę Rumi jest nieco mniejszy niż pół godziny temu, ale ul. Hutnicza stoi na całej długości w obu kierunkach.

Obwodnica w stronę Gdyni nadal zakorkowana

Trojmiasto.pl

Korek na obwodnicy nieco zmniejszył się, ale do płynnej jazdy jeszcze daleko. Spory zator nadal utrzymuje się pomiędzy Matarnią i Osową w stronę Gdyni oraz w okolicy węzła Karwiny w stronę Chyloni.

W Gdańsku korki w centrum i na wszystkich drogach dojazdowych do obwodnicy, a także na ul. Czarny Dwór w stronę tunelu pod Wisłą.

W Sopocie bez większych zmian - nogę z gazu nadal musimy zdjąć na al. Niepodległości w stronę Gdyni oraz na ul. Gospody. Z powodu potrącenia pieszego, ul. Bitwy pod Płowcami obok Ergo Hestii jest niemal nieprzejezdna.

W Gdyni nadal stoimy w centrum, ale ul. Władysława IV w stronę Sopotu jest już przejezdna. Spore utrudnienia na ul. Kieleckiej i ul. Małokackiej w stronę Witomina i al. Zwycięstwa w stronę centrum.

Niemal całkowity paraliż na ul. Morskiej w stronę Rumi i ul. Hutniczej w obu kierunkach. Estakada Kwiatkowskiego zakorkowana jedynie przy samych zjazdach: na północ Gdyni i na obwodnicę.

Opinie (razem: 1)

 • Rower-najwspanialszy środek do przemieszczania się porobic z dróg ścieżki rowerowe
  33 minuty temu

Ogromny korek na obwodnicy

Trojmiasto.pl

Ogromny korek na obwodnicy rozciąga się już od Matarni aż za Karwiny w stronę Chylonii. Wciąż gęsto jest również między Kowalami a Karczemkami w stronę Gdyni.

W Gdańsku ogromne korki w centrum miasta, na ul. Spacerowej w stronę Osowej, na ul. Słowackiego między Wrzeszczem a Niedźwiednikiem, ul. Łostowickiej oraz al. Armii Krajowej przed cmentarzem. Ogromny korek jest również na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu w stronę centrum.

W Sopocie nadal ciasno na al. Niepodległości w stronę Gdyni, a także na ul. Gospody w stronę Żabianki. Z powodu potrącenia pieszego, nieprzejezdna jest ul. Bitwy pod Płowcami.

W Gdyni korki w centrum, na al. Zwycięstwa w Redłowie w stronę centrum, ul. Małokackiej w stronę Witomina, ul. Janka Wiśniewskiego, ul. Morskiej w stronę Rumi i ul. Hutniczej.

Duży zator utworzył się już na Estakadzie Kwiatkowskiego w stronę obwodnicy.

Opinie (razem: 1)

 • jak sie ma obwodnica od osowy w strone kowal ???
  i spacerowa w góre ???
  denis
  58 minut temu

Opinie (razem: 8)

 • korek
  ogromne korki na Bitwy pod Oliwcami w Sopocie
  Tomek
  1 godzina temu
 • chyba Bitwy pod Płowcami
  1 godzina temu
 • ah ten słownik;) a wiadomo co się stało z tym pieszym
  Tomek
  48 minut temu
 • Został potrącony, koło przejścia, dziewczyna lezala na ziemi i jedna osoba pomagala, z 30 osob stalo wokoło i sie przyglądało. Albo piesza wbiegla albo kierowca noe zareagował.
  Xyz
  40 minut temu
 • Piesza
  Czy rowerzystka ?
  Irka
  29 minut temu
 • Piesza z psem
  23 minuty temu
 • to po co 2 zastępy straży pozarnej do potrącenia pieszego ?
  16 minut temu
 • Tego nie wiem.
  12 minut temu

Coraz większy ruch na obwodnicy

Trojmiasto.pl

Ogromny korek pojawił się na węźle Karwiny w stronę Chyloni. Nogę z gazu zdejmujemy również między Matarnią a Osową.

Korek na zjeździe z Południowej Obwodnicy Gdańska na obwodnicę Trójmiasta niemal całkowicie rozładował się.

W Gdańsku zakorkowane jest już praktycznie całe centrum miasta, w tym ul. 3 maja. Ponadto, zatory utworzyły się na ul. Czarny Dwór w stronę tunelu pod Wisłą, ul. Kartuskiej przed skrzyżowaniem z ul. Nowolipie, ul. Łostowickiej w stronę Ujeściska, ul. Słowackiego od Wrzeszcza w stronę Niedźwiednika oraz ul. Spacerowej w stronę Osowej.

W Sopocie stoimy jedynie na al. Niepodległości w stronę Gdyni oraz na ciągu ul. Grunwaldzkiej i ul. Powstańców Warszawy w stronę Kamiennego Potoku.

W Gdyni wciąż stoimy w centrum: na ul. Świętojańskiej, ul. 10 lutego i ul. Władysława IV w stronę Sopotu. Ponadto, zatory utworzyły się ul. Morskiej w stronę Rumi, zjeździe z Estakady Kwiatkowskiego na Obłuże oraz ul. Hutniczej i ul. Chylońskiej w obu kierunkach.

Opinie (razem: 6)

 • Strasznie się wlecze na Hutniczej w stronę Gdyni. Od straży do makro ponad 20 minut.
  D
  2 godziny temu
 • Do Rumi też wygląda niewiele lepiej
  D
  2 godziny temu
 • Zator na morskiej za estakada to efekt tego ze przed zjazdem lezy nieboszczyk i wszyscy zwalniaja by popatrzec
  grucha
  2 godziny temu
 • Przed zjazdem na chylonska zapomnialem dodac
  grucha
  2 godziny temu
 • ??
  Co to jest węzeł Karwiny w stronę Chylonia????
  1 godzina temu
 • Trochę postać trzeba też w okolicach dworca Gdynia gł. W stronę centrum.
  D
  1 godzina temu