Trefl Sopot

Trefl Sopot

Zakończone spotkania

rozwiń  

Tabela

Koszykówka - Tauron Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 32 25 7 2572:2337 57
2 Stelmet BC Zielona Góra 32 23 9 2513:2259 54
3 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 32 21 11 2448:2307 53
4 Polski Cukier Toruń 32 21 11 2602:2485 53
5 Rosa Radom 32 21 11 2390:2270 53
6 MKS Dąbrowa Górnicza 32 20 12 2538:2354 52
7 Polpharma Starogard Gdański 32 19 13 2459:2401 51
8 Energa Czarni Słupsk 32 19 13 2482:2394 51
9 TREFL SOPOT 32 18 14 2510:2479 50
10 PGE Turów Zgorzelec 32 17 15 2665:2487 49
11 King Szczecin 32 16 16 2591:2546 48
12 Miasto Szkła Krosno 32 15 17 2392:2425 47
13 ASSECO GDYNIA 32 10 22 2486:2669 42
14 AZS Koszalin 32 9 23 2288:2471 41
15 TBV Start Lublin 32 8 24 2312:2613 40
16 Siarka Tarnobrzeg 32 5 27 2281:2739 37
17 Polfarmex Kutno 32 5 27 2170:2463 37

Mecz Polfarmex Kutno - Stelmet Zielona Góra zweryfikowany jako walkower 20:0, ponieważ goście nie mieli wpisanych do protokołu co najmniej 6 zawodników z polskim paszportem.
Po sezonie zasadniczym awans do play-off uzyskało osiem najlepszych drużyn. Dla pozostałych zespołów rozgrywki się skończyły.

Wyniki 30 kolejki:

  • ASSECO GDYNIA - Polpharma Starogard Gdański 69:86 (16:24, 21:21, 20:20, 12:21)
  • Anwil Włocławek - TREFL SOPOT 102:89 (26:28, 25:21, 25:21, 26:19)
  • Energa Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 82:77 (22:17, 23:17, 21:23, 16:20)
  • Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom 85:86 (24:27, 25:24, 20:15, 16:20)
  • PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 86:89 (13:16, 20:20, 25:31, 28:22)
  • TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79:88 (25:14, 15:24, 19:25, 20:25)
  • AZS Koszalin - King Szczecin 81:111 (21:23, 16:26, 27:23, 17:39)
  • Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 76:85 (28:25, 15:23, 10:24, 23:13)
  • Energa Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 89:70 (23:13, 25:18, 15:15, 26:24)

Playoff

Ćwierćfinały
Anwil Włocławek
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Polski Cukier Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
BM Slam Stal Ostrów Wilekopolski
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
8 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Polpharma Starogard Gdański
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
MKS Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 1
0
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
2
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
BM Slam Stal Ostrów Wilekopolski
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
Polski Cukier Toruń
zwycięzca półfinału 1