( 0:0 )

LECHIA

LECHIA

RELACJA ZAKOŃCZONA

Lechia i Lech nie stworzyły wielkiego widowiska. W drugiej połowie były ładne dryblingi Wolskiego (LECHIA) czy Jevticia (LECH), ale nie dawały one zagrożenia pod obiema bramkami. Na pustą strzelał za to Gajos (LECH), ale nie trafił. W końcówce piłkarzom obu drużyn puściły nerwy, była przepychanka w polu karnym biało-zielonych, a za nią kartki obejrzeli Stolarski (LECHIA) i Javtić
90+4

KONIEC MECZU
90+4
Żółtą kartką został ukarany Kędziora (LECH).
90+4
Żółtą kartką został ukarany 41 Stolarski (LECHIA).
90+4
Przepychanka w polu karnym Lechii, dużo popchnięć, wygląda na to, że padły także jakieś ciosy
90+4

Makuszewski (LECH) wywalczył rożny, ostatnia akcja meczu
90+3

Zagranie Jevticia (LECH) wzdłuż bramki, ale nie miał kto zamknąć akcji
90+3

Stolarski (LECHIA) zatrzymuje Kostewicza (LECH)
90+2

M. Paixao (LECHIA) stara się zgrać piłkę głową, ale łapie ją Putnocky (LECH)
90+2
Żółtą kartką został ukarany 5 Vitoria (LECHIA).
90+1
Żółtą kartką został ukarany 9 Mak (LECHIA).
90+1

Mak (LECHIA) dośrodkowuje z lewego skrzydła, piłkę z "16" wybija Trałka (LECH)
90+1

Majewski (LECH) z wolnego na głowy piłkarzy Lechii
90+1

Sędzia dolicza 3 minuty
90'

Faul Vitorii w środku pola
90'

Strata Lechii, Putnocky (LECH) od bramki
89'

Jevitć z wolnego, strzela głową Wilusz (LECH), ale niecelnie
89'

Kolejny faul Peszki (LECHIA) na Kostewiczu (LECH)
88'
Dyskusje z sędzią Musiałem najpierw trener Nowak, a następnie Bjelica
87'
Żółtą kartką został ukarany 21 Peszko (LECHIA), za ful na Kostewiczu
87'

Kuciak (LECHIA) w roli stopera
86'

Lechia stara się rozgrywać pozycyjny atak
85'

Strzał Jevticia (LECH) z 15. metra, spokojnie broni Kuciak (LECHIA)
85'

Fatalne zagranie Kędziory (LECH), Kuświk (LECHIA) wychodzi z kontrą, ale za mocno wypuszcza sobie piłkę
84'

Peszko (LECHIA) przejmuje piłkę, ale zagrywa do Putnockyego (LECH)
83'

Majewski (LECH) z wolnego, Kiciak wybija piłkę
82'

Drybling Jevtica (LECH), Stolarski (LECHIA) minięty, ale złe podanie przed bramkę
82'

Teraz Lech ma inicjatywę
81'

Nadgorliwy Stolarski (LECHIA) i róg dla Lecha
81'

M. Paixao (LECHIA) zagrywa ręką w środku boiska
80'

Peszko (LECHIA) na prawym skrzydle, dośrodkowuje, zostaje zablokowany, a piłkę łapie Putnocky (LECH)
79'

Faul Trałki (LECH) na Peszce przy linii środkowej
78'
Kibice Lecha odpalili racę, mamy lekko zadymione boisko
77'

Krótkie rozegranie po rogu, przerzut na drugą stronę boiska, Mak (LECHIA) stara się dryblować, podaje do Nunesa (LECHIA), ale niecelnie
77'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Krasić, w jego miejsce wchodzi Kuświk.
76'

Kolejny rzut rożny dla Lechii
75'
Kownacki (LECH) wbiega w pole karne, wykłada piłkę jak na tacy Gajosowi (LECH), ten ma pustą bramkę, ale strzela nad nią
73'
LECH przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Radut, w jego miejsce wchodzi Jevtić.
73'
LECH przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Robak, w jego miejsce wchodzi Kownacki.
72'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Sławczew, w jego miejsce wchodzi Mak.
72'

Lechia wygląda lepiej, ale dalej nie może oddać celnego strzału na bramkę
70'

Wolski (LECHIA) źle z rzutu rożnego
69'

Kostewicz (LECH) traci piłkę na połowie Lechii
68'

Sprint Makuszewskiego (LECH), który wyprzedza Nunesa (LECHIA), dogrywa wzdłuż bramki, ale futbolówkę łapie Kuciak (LECHIA)
68'

Wolski (LECHIA) stara się pójść na przebitkę, ale piłka wylatuje w aut
67'

Krasić (LECHIA) zatrzymuje Majewskiego (LECH)
66'

Faul Peszki (LECHIA) na Gajosie (LECH)
65'

Dośrodkowanie Majewskiego (LECH), piłkę łapie Kuciak (LECHIA)
65'

Wysoka piłka od Malocy (LECHIA) do M. Paixao (LECHIA), ale to kończy się stratą
63'

Wolski (LECHIA) wrzuca z wolnego, ale dobra interwencja rywali
62'

Stolarski (LECHIA) faulowany przez Trałkę (LECH) na bocznej linii pola karnego Lecha
62'

Faul na Krasiciu (LECHIA)
61'

Po drugim rogu dla Lechii bez zagrożenia
60'

Wolski (LECHIA) z rożnego, pustą bramkę mają Vitoria i M. Paixao (LECHIA), ale tam pojawia się noga rywala i wybija piłkę na kolejny róg
60'
Świetny drybling Wolskiego (LECHIA), minął czterech rywali, strzelił, ale piłkę podbił Kędziora (LECH) i ta wyleciała na rożny
59'

Dobre interwencje Borysiuka (LECHIA) a następnie Nunesa (LECHIA)
59'

Vitoria po przekątnej do M. Paixao (LECHIA), ale ten nie opanował piłki
58'

Strzał Raduta (LECH) z dystansu, ale obok bramki
55'

Kolejne złe zagranie do M. Paixao (LECHIA)
54'
Radut (LECH) mocno z wolnego, piłkę przedłuża głową Kędziora (LECH), a z nią minimalnie minął się Wilusz (LECH)
54'

Sławczew (LECHIA) fauluje z boku pola karnego Lechii Majewskiego (LECH)
53'

Lech przejął inicjatywę w środku pola
51'

Makuszewski (LECH) strzela sprzed pola karnego, ale zbyt lekko
49'

Majewski (LECH) z rogu, piłka ociera się o głowę Kędziory (LECH), a później wybijają ją gdańscy defensorzy
48'

Rzut rożny dla Lecha
47'

Stolarski (LECHIA) blokuje rywala i zostaje powalony na murawę
46'

Piłkarze Lechii skutecznie w defensywie
46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ. Od środka Lech
Lechia nie oddał jeszcze celnego strzału na bramkę Putnockyego (LECH)

Obie drużyny miały momenty, że prowadziły grę i się broniły. Lechia chce grać więcej z kontry, ale brakuje w nich dobrego, ostatniego podania lub jednego, skutecznego dryblingu. Także Lech nie miał klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Mocno w Kuciaka (LECHIA) strzelił Majewski (LECH) i to było wszystko. Na razie mamy dużo fauli. Sama gra jak najbardziej wskazuje na remis
45+2

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45+2

Borysiuk (LECHIA) zatrzymuje także w kontrze Robaka (LECH)
45+1

Kontra, Wolski (LECHIA) do Peszki (LECHIA), ten wbiega w pola karne z prawej strony, chce ściąć na lewą nogę, ale zostaje zatrzymany przez Gajosa (LECH)
45+1
Sędzia dolicza 2 minuty
45'

Strzał Robaka (LECH) zablokowany przez Malocę (LECHIA)
45'

Stolarski (LECHIA) naciska Raduta (LECH) i fauluje go na połowie gospodarzy
43'

Makuszewski (LECH) wrzuca piłkę w pole karne, dobra interwencja Malocy (LECHIA), który został trochę poturbowany przez Robaka (LECH)
43'

Za głębokie dośrodkowanie Wolskiego (LECHIA)
42'

Złe dośrodkowanie Stolarskiego (LECHIA), ale także Lech zalicza szybką stratę
40'
Jednocześnie trwa relacja z meczu żużlowców Zdunek Wybrzeża, który odbywa się w Gdańsku. Zapraszamy do śledzenia także jej

LIVE ZDUNEK WYBRZEŻE - WANDA KRAKÓW
40'

Wolski (LECHIA) faulowany w środku pola przez Gajosa (LECH)
39'

Peszko (LECHIA) fauluje w walce o piłkę Kędziorę (LECH)
39'

Wolski (LECHIA) do Peszki (LECHIA), ale jego dośrodkowanie blokuje Bednarek
38'

Sławczew (LECHIA) traci piłkę i fauluje Raduta (LECH)
37'

Sławczew (LECHIA) na lewo do Wolskiego (LECHIA), ten drybluje, schodzi na strzał do prawej nogi, ale wywalczył jedynie rzut rożny
37'

Bednarek ponownie fauluje M. Paixao (LECHIA)
35'

M. Paixao (LECHIA) podaje do wychodzącego sam na sam z Putnockym (LECH) Krasicia (LECHIA), ale za mocno i bramkarz Lecha łapie piłkę
35'

Kostewicz (LECH) dośrodkowuje w pole karne, ale tam nie ma żadnego piłkarza gospodarzy
35'

Robak (LECH) dostaje piłkę w "16", ale szybko zostaje zablokowany
34'
Majewski (LECH) przedziera się pod pole karne, strzela mocno, ale prosto w Kuciaka (LECHIA)
33'
Lechijko gramy u siebie - śpiewają kibice biało-zielonych
32'

Kuciak (LECHIA) łapie bezpańską piłkę
30'

M. Paixao (LECHIA) faulowany przy linii środkowej przez Bednarka
30'
Na lewej defensywie gra teraz Nunes (LECHIA), z prawej Stolarski (LECHIA)
30'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Wawrzyniak, w jego miejsce wchodzi Stolarski.
29'

Peszko (LECHIA) przejmuje piłkę, ale jest faulowany przez Robaka (LECH)
29'

Lech przejął inicjatywę i robi się coraz groźniejszy
28'

Majewski (LECH) dostaje piłkę w polu karnym Lechii, chce strzelać, ale zostaje zablokowany
27'
kontuzja
Za chwile boisko opuści narzekający na uraz Wawrzyniak (LECHIA), a za niego pojawi się Stolarski
26'

Borysiuk (LECHIA) wślizgiem uprzedza Kędziorę (LECH)
25'
Radut (LECH) do Robaka (LECH), ten sam na 8. metrze, ale się pośliznął i nie oddał strzału
24'

Ładny drybling Peszki (LECHIA), gorzej z podaniem na prawe skrzydło...
24'

Sławczew (LECHIA) naciska Majewskiego (LECH), a ten podaje w aut
24'

Wolski (LECHIA) chciał od razu uruchomić w polu karnym M. Paixao (LECHIA), ale podał niedokładnie
23'

Dobre dośrodkowanie Raduta (LECH), Trałka (LECH) nie sięga piłki, ta spada przed pole karne przy Majewskim (LECH), pomocnik strzela, ale wysoko nad bramką
22'

Peszko (LECHIA) fauluje Makuszewskiego (LECH), kolejny wolny dla gospodarzy z możliwością dośrodkowania w "16" Lechii
21'
Po 20 minutach gry Lechia ma 53 proc. posiadania piłki
20'

Maloca (LECHIA) przerywa wślizgiem akcje Lecha
20'

Makuszewski (LECH) płasko po ziemi w pole karne, połapał się w tym Vitoria
19'
Bramkarz Lechii obchodzi dzisiaj 32. urodziny
19'

Kostewicz (LECH) dośrodkowuje do Kuciaka (LECHIA)
18'

Ładny odbiór Wolskiego (LECHIA), podanie do Peszki (LECHIA), ale ten zastawiany przez Kędziorę (LECH) traci piłkę
17'

Lechia chciała rozegrać akcję po przechwycie, ale skończyło się autem
16'

Gajos (LECH) dostał przypadkowo w oko od Wolskiego (LECHIA), już jest gotowy do gry
16'

Peszko (LECHIA) wybija piłkę w aut, ponieważ na boisku leży Gajos (LECH)
15'

Krótko rozegrany rożny, piłkę dostaje Peszko (LECHIA), schodzi do linii, dośrodkowuje w środek "16" M. Paixao (LECHIA) strzela z powietrza, ale wysoko nad bramką
15'

M. Paixao (LECHIA) wywalczył rożny dla drużyny
14'
Żółtą kartką został ukarany Kostewicz (LECH), który zatrzymał Wolskiego biegnącego w kontrataku
13'

Majewski (LECH) źle wykonał rzut wolny, Lechia wychodzi z kontrą
13'

Wawrzyniak (LECHIA) fauluje Robaka (LECH) z boku pola karnego, kolejna szansa na dośrodkowanie dla drużyny z Poznania
12'

Kędziora (LECH) zatrzymuje dryblującego Wolskiego (LECHIA)
11'

Lechia spokojnie rozgrywa piłkę
10'
Vitoria op krótkim pobycie za boiskiem wraca na nie
9'
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Lechia gra - śpiewają kibice biało-zielonych
8'
kontuzja
Vitoria walczy o piłkę z Robakiem (LECH), upada na boisko i potrzebuje pomocy medycznej
8'

Jeszcze do piłki dopada Wolski (LECHIA), ale wychodzi z nią za boisko
8'

Peszko (LECHIA) chcąc wejść w pole karne przegrywa pojedynek z Gajosem (LECH)
8'

Robak (LECH) strzela z dystansu, ale mocno niecelnie
7'

Majewski (LECH) źle wykonuje rzut wolny
7'

Vitoria fauluje Majewskiego (LECH), szansa dla Lecha na dośrodkowanie w "16"
5'

Wawrzyniak (LECHIA) przerywa akcję Lecha
4'

Bez zagrożenia po rogu dla Lechii
4'

Sędzia nie podyktował "11"
4'
Krasić (LECHIA) podaje w pole karne do Wolskiego (LECHIA), ten chce podać do środka, Makuszewski (LECH) wybija ją na rzut rożny, ale wydaje się, że zrobił to ręką
3'

Rzut wolny dla gospodarzy, Majewski (LECH) dośrodkowuje w pole karne, Trałka (LECH) strzela głową, ale niecelnie
2'

Makuszewski (LECH) wybija piłkę głową w aut
1'

Robak (LECH) fauluje Borysiuka (LECHIA)
1'

ZACZYNAMY MECZ. Lechia od środka

Lechia dzisiaj cała na czerwono, Lecha na niebiesko-biało

Ławka rezerwowych gospodarzy: 1 Burić, 3 Nielsen, 10 Jevtić, 19 Nielsen, 24 Kownacki, 28 Wasielewski, 55 Tetteh

Dzisiaj ławka rezerwowych biało-zielonych wygląda następująco: 33 Zelenika - 9 Mak, 10 Mila, 11 Kuświk, 14 Wiśniewski, 28 F. Paixão, 41 Stolarski

W porównaniu do poprzedniej kolejki trener Piotr Nowak nie mógł skorzystać z Lukasa Haraslina, który także strzelił bramkę Jagiellonii. Słowak pauzuje za 4. żółtą kartkę. Na jego pozycji pojawił się Nunes (LECHIA), a za niego do środka pola wskoczył Borysiuk (LECHIA) pauzujący za kartki z Jagiellonią

M. Paixao (LECHIA) strzelił w ostatnim spotkaniu hat-tricka. Dzięki temu stał się najlepszym strzelcem w historii klubu - chodzi o największą liczbę bramek strzelonych w jednym sezonie ekstraklasy. Ma ich 15 i traci tylko trzy do najlepszego strzelca ligi obecnych rozgrywek, Robaka
(LECH)

MECZ LECH - LECHIA STARCIEM TAKŻE O KORONĘ KRÓLA STRZELCÓW

W ostatniej kolejce Lechia pokazała formę na stadionie w Gdańsku pokonując 4:0 Jagiellonię

LECHIA ROZBIŁA LIDERA, PAIXAO ZAPISAŁ SIĘ W HISTORII KLUBU

Na to, że Lechia jest gotowa na prowokację, zapowiada także Sławczew
(LECHIA)

BUŁGARSKI POMOCNIK: TRAFILIŚMY Z FORMĄ

Lechia ma nie dać się sprowokować w Poznaniu tak, jak było to w ostatnim meczu w Poznaniu. Gdańszczanie ulegli wtedy Lechowi, a kartkę zobaczył m.in. Peszko (LECHIA), który zapewnia, że teraz się to nie powtórzy

LECHIA W POZNANIU BEZ SŁABYCH PUNKTÓW

Dla Lechii to kolejny mecz o zachowanie szans na mistrzostwo Polski oraz awans do europejskich pucharów. Najlepiej zdobyć w nim komplet punktów, aby mieć przewagę nad Lechem. Ten, podrażniony ostatnią porażką z Legią Warszawa także gra o zachowanie szans na złoty medal. Która z drużyn będzie w lepszej formie fizycznej i psychicznej? Przekonamy się od godz. 15:30