Aktywne imprezy z okazji Dnia Kobiet

7 marca 2017 (artykuł sprzed 3 lat)
mad

Dzień Kobiet tradycyjnie można spędzić aktywnie w Trójmieście. Na specjalne wieczory zapraszają kręgielnie, a dni otwarte dla pań organizują kluby fitness. Sprawdź, gdzie dokładnie można się wybrać.Na Dzień Kobiet zapraszają trójmiejskie kręgielnie. W MK Bowling, od godz. 20 na wszystkie panie czekać będą atrakcje takie jak bowlingowe konkursy, miniturnieje, quizy wiedzy i wiele innych. Dla wszystkich kobiet przewidziane są miłe niespodzianki, a dla najlepszych nagrody od naszych partnerów, m.in. bilety do kina Helios, wejściówki do JumpCity, zaproszenia do Amber Expo, pakiet kosmetyków czy vouchery do MK Bowling.

W środę panie będą mogły spotkać przedstawicieli Centrum U7 na terenie całego Trójmiasta, gdzie będą rozdawać kwiaty. Tego dnia wszystkie kobiety, które przyjdą do Centrum U7, również otrzymają kwiatka. Będą miały także zniżkę na bilard oraz bowling. A główna impreza w obiektach w Gdańsku i Gdyni zaplanowana jest na sobotę. Wystartuje ona o godz. 19. Każda z pań otrzyma niespodziankę oraz specjalne zaproszenie do Centrum U7. Do tego panie mogą spodziewać się konkursów z nagrodami, czyli losowania torów i innych zabaw, z których znane jest Centrum U7. Będą promocje na drinki oraz jeszcze jedna niespodzianka, o której uczestnicy dowiedzą się już na miejscu.

Na Dzień Kobiet zapraszają również kluby fitness. Z tej okazji mamy dzień otwarty we wszystkich klubach Calypso Fitness. Na panie czekać będzie mnóstwo zajęć i niespodzianek. Trenerzy będą udzielać konsultacji i wykonywać bezpłatną analizę składu ciała na urządzeniu Tanita. Wstęp do klubów jest wolny.

Można świętować także CityFit Gdańsk. 8 marca wszystkie panie trenują za darmo, a na miejscu czekać będą niespodzianki.

- W Dzień Kobiet wszystkie panie powinny pomyśleć o sobie - zadbać o dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd. Gdzie to zrobić najlepiej? W klubie fitness. Dlatego zapraszamy do CityFit Gdańsk, gdzie macie zagwarantowaną doskonałą zabawę oraz uderzeniową dawkę endorfin. To najlepszy prezent, jaki możecie sobie zrobić - mówi Mariusz Roguski, manager klubu.
Na miejscu czekać będą dodatkowe niespodzianki, a trening można wykonać bezpłatnie, korzystając z wejściówki 24h. Aby ją aktywować należy 8 marca wejść na cityfit.pl i po wybraniu klubu i opcji "kup karnet" wpisać kod rabatowy: DZIENKOBIET.

W sobotę na świętowanie wszystkie panie zaprasza klub Bluefit. Przez cały dzień będzie dla nich darmowa siłownia oraz zajęcia fitness. Poza tym gratis będa także: analiza składu ciała i Innowacyjny trening personalny EMS. 10 zł panie zapłacą za: Vacu, Rollen i Vibrę a 10 zł za dietę (cena regularna 160 zł). Dostępne będą także karnety w promocyjnych cenach. Na 11 marca w klubie zaplanowano zajęcia ruchowe: godz. 9:30 - Super Pośladki z Magdą, 10:30 - Zumba z Maćkiem, 11:30 - Streching z Agnieszką, 12:30- Step&Brzuch z Dagmarą, 13:30 - Chilly Shape z Beatą.

mad