Aktywnie w Fun Arenie w ferie i Walentynki

7 lutego 2015 (artykuł sprzed 6 lat)
W ramach promocji, która trwa do odwołania, za 30 min. korzystania z trampolin zapłacimy 10 zł. Więcej zdjęć (4)

W ramach promocji, która trwa do odwołania, za 30 min. korzystania z trampolin zapłacimy 10 zł.

mat. prasowe

W ramach promocji, która trwa do odwołania, za 30 min. korzystania z trampolin zapłacimy 10 zł.

mat. prasowe

Pogoda podczas tegorocznych ferii nie jest typowo zimowa. Na szczęście w Trójmieście są miejsca, w których niezależnie od aury na zewnątrz można przeżyć niezapomnianą przygodę pełną emocji. Zaledwie pół roku temu otwarte zostało największe zadaszone centrum rozrywki na Pomorzu - Fun Arena Gdańsk. To właśnie tam można skorzystać z trampolin, gokartów, paintballa elektronicznego oraz wielu innych atrakcji. W czasie ferii uczniowie mogą liczyć na różnego rodzaju promocje. Jedną z nich jest bilet "Open 3w1" - 3 godziny korzystania ze wszystkich dostępnych aktywności za jedyne 100 zł. A dla zakochanych 14 lutego Fun Arena przygotowała Walentynkowy Pojedynek Par.Fun Arena to całoroczne centrum rozrywki, unikalne połączenie różnych aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych, bez względu na wiek i zainteresowania. Nie ma znaczenia pogoda, ponieważ w Fun Arenie zawsze świeci słońce. Dla aktywnych i odważnych lubiących: skoki, salta i przewroty polecamy trampoliny, które mimo swojej pozornej prostoty, są doskonałym sposobem na poprawienie kondycji i wzmocnienie mięśni. Atrakcja przeznaczona jest dla szerokiego grona klientów, praktycznie nie ma ograniczeń wiekowych. Gimnastyka na trampolinach jest przyjemna, łatwa i efektywna dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej. Po kilku wizytach salta i inne akrobacje nie będą stanowiły problemu. Specjalna Promocja Ferie 2015 sprawia, że za 30 min na trampolinach zapłacimy jedyne 10 zł, a za 60 min - 15zł (oferta ważna od poniedziałku do czwartku, na podstawie ważnej legitymacji szkolnej).

Gokarty PitStopu nie emitują spalin i nie hałasują. Więcej zdjęć (4)

Gokarty PitStopu nie emitują spalin i nie hałasują.

mat. prasowe

Gokarty PitStopu nie emitują spalin i nie hałasują.

mat. prasowe

Adrenalina na torze

Ci, którzy marzą o karierze kierowcy rajdowego mogą skorzystać z halowego toru gokartowego, czyli blisko 3400 m kw. powierzchni wyposażonej w 16 najnowocześniejszych gokartów elektrycznych. Są one całkowitą nowością na polskim rynku. Charakteryzują się dużo większym momentem obrotowym niż gokarty spalinowe, co wpływa korzystanie na dynamikę pokonywania zakrętów. Gokarty wyposażono także w technologię umożliwiającą minimalne odzyskiwanie energii podczas hamowania.

Nad wszystkim czuwa wykwalifikowana obsługa, posiadająca pilota umożliwiającego zatrzymanie lub spowolnienie gokartów w razie zagrożenia oraz kontrolę sterowania mocy. Pojazdy nie emitują spalin i nie hałasują. Gokarty wyposażone są w zagłówki, pasy oraz bieg wsteczny, co wpływa na zachowanie płynności wyścigu bez konieczności zatrzymywania zawodników.

Wzrost umożliwiający korzystanie z gokartów to minimum 130 cm. Do dyspozycji jest również gokart tandemowy, pozwalający skorzystać z atrakcji osobom niepełnosprawnym (z opiekunem) oraz dzieciom (z rodzicem).

Specjalna Promocja Ferie 2015 sprawia, że 8 min jazdy kosztuje 25zł, 16 min - 40zł, 8 min tandem - 35zł, 16 min tandem - 60zł (oferta ważna od poniedziałku do czwartku, na podstawie ważnej legitymacji szkolnej)

Elektroniczny paintball na pewno nie sprawi bólu. Więcej zdjęć (4)

Elektroniczny paintball na pewno nie sprawi bólu.

mat. prasowe

Elektroniczny paintball na pewno nie sprawi bólu.

mat. prasowe

Elektroniczny paintaball

Ponadto Fun Arena przygotowała promocje na strzelanie w Labiryncie Lasertag - "Zoltar Apokalipsa". To największe pole do gry w elektroniczny paintball w Trójmieście, Jednocześnie może pomieścić nawet 16 graczy. W ferie uczniowie zagrają godzinną rozgrywkę już za 20 zł od osoby.

Popularna w ostatnim czasie rozrywka, będąca alternatywą dla paintballa, cieszy się coraz większym zainteresowaniem na całym świecie. Wymaga wysiłku zarówno fizycznego, jak i intelektualnego. Uczestnicy zabawy ubrani w kamizelki posiadające 4 czujniki elektroniczne, wyposażeni w laserową broń, układają plan działania, a następnie realizują go dokonując ataku na przeciwnika. Broń zawiera kilka trybów: Machine Gun, Sniper oraz Shot Gun, każdy o odmiennym działaniu, co znacznie urozmaica grę.

Trafienie sygnalizowane jest dźwiękiem. Po wykorzystaniu 100 proc. "życia" uczestnik jest dezaktywowany na 10 sekund. Po tym czasie wraca do gry. Na koniec rozgrywki system wyświetla wynik każdego gracza.

Specjalna Promocja Ferie 2015: 2x20min - 20zł (oferta ważna od poniedziałku do czwartku, na podstawie ważnej legitymacji szkolnej)

W drugim tygodniu ferii Fun Arena wprowadza specjalną promocję. W dniach 9-13 lutego, w godzinach 10-22 za jedyne 100 zł można wykupić Bilet Open, który upoważni do 3-godzinnego korzystania ze wszystkich atrakcji bez limitu.

Walentynkowy Pojedynek

Panowie będą prężyć muskuły udając bohaterów w labiryncie Zoltar, natomiast panie z wdziękiem pokonywać zakręty na torze gokartowym PitStop-Gdańsk. Tam, jak i na trampolinach potrzebne będą współpraca, zaufanie, rozumienie się bez słów. Wszystko po to, aby zwyciężyć w pojedynku para na parę. Turniej, który odbędzie się w Fun Arenie 14 lutego, rozpocznie się o godz. 17. Udział w nim kosztuje 100 zł od pary. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się już dziś pod nr tel. 733 870 870 lub wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: pitstop.gdansk@gmail.com. Warto to zrobić, gdyż na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie 1. miejsca przewidziany jest karnet na wejście do Marina Wellness w Novotelu dla 2 osób. 2. miejsce zostanie zagrodzone Imprezą Walentynkową w Restauracji Sportowej T29. Natomiast za zajęcie najniższej pozycji na podium przewidziany jest voucher na miesięczny karnet (4 wejścia) na zajęcia grupowe w Befit Clubs.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (8)

 • słyszeliśmy że jest fajnie

  Dzieci nie mogą się już doczekać!

  • 2 0

 • miejsce warte polecenia

  urodziny dla dzieci na prawdę na bardzo zadowalającym poziomie

  • 2 0

 • walentynki

  wow super ! bede mogila zabrac swoja walentynke a raczej walentego ;-) na pewno sie ucieszy na taka nietypowa atrakcje

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.