. Imprezy pod znakiem Halloween

28 października 2021, 12:00
ras.
Najnowszy artukuł na ten temat Weekend dla aktywnych. Propozycje na 22-23 stycznia
Na Skate Arena z okazji Halloween odbędzie się konkurs dla rolkarzy, a po nim roller disco. Więcej zdjęć (1)

Na Skate Arena z okazji Halloween odbędzie się konkurs dla rolkarzy, a po nim roller disco.

fot. Skate Arena

Na Skate Arena z okazji Halloween odbędzie się konkurs dla rolkarzy, a po nim roller disco.

fot. Skate Arena

Atrakcje sportowe na najbliższy weekend w Trójmieście będą miały wyjątkową oprawę. Część z nich odbędzie się w otoczce Halloween, a tematyczne imprezy z przebraniami i konkursami czekają m.in. na pływalni czy kręgielniach. Nie zabraknie zawodów dla rolkarzy czy turnieju darta.Halloween na pływalni StogiGdański Ośrodek Sportu zaprasza wszystkich miłośników pływania na wyjątkowy wieczór na pływalni StogiMapka. Noc duchów będzie można celebrować w sobotę, 30 października, od godz. 18 aż do północy. O tej porze wstęp w trybie aquaparkowym będzie kosztował jedynie 5 zł.

Pływanie, gdy za oknem ciemno, jest czynnością wyjątkowo odprężającą, a w najbliższą sobotę pracownicy pływalni Stogi postarają się o dodatkowe atrakcje dla odwiedzających. Nie zabraknie kojarzących się z atmosferą Halloween przebrań, a wnętrze obiektu zostanie przystrojone, między innymi dyniami. W saunie będzie można dodatkowo rozluźnić się dzięki woni olejków eterycznych.

paź 30

sobota, godz. 22:00 - 00:00

Gdańsk,


Halloween Slalom BattleRoll4All zaprasza rolkarzy do Skate ArenyMapka. W sobotę, 30 października, o godz. 17 rozpoczną się zawody Halloween Slalom Battle przygotowane zarówno z myślą o początkujących slalomistach, jak i tych trenujących od dłuższego czasu.

Podczas zawodów uczestnicy wezmą udział w pięciu szalonych kategoriach bazujących na trikach: Snake, Back fish, Craxy, Snake heel toe (tzw. pajacyk) i Mini combo. Wpisowe płatne w dniu imprezy wynosi 30 zł. Po turnieju, o godz. 20, rozpocznie się "Straszne Roller Disco". Zapisy w tym miejscu.

paź 30

sobota, godz. 17:00 - 22:00

Gdańsk,


Turniej darta w przebraniachNa turniej darta z okazji Halloween zaprasza Pub PifPafMapka. Coroczna impreza przebierana odbędzie się w sobotę, 30 października, o godz. 15. Wpisowe wynosi 20 zł. Nagrody przewidziano dla najlepszych, a dodatkowo uhonorowany zostanie autor najlepszego przebrania. Obecność można wcześniej potwierdzić tutaj.

paź 30

sobota, godz. 15:00

Gdynia,


W Halloween warto wybrać się ponadto na bilard lub kręgle. Centrum U7 z tej okazji przygotowało w swoich lokalach specjalną scenerię, loterie z pulą nagród 3000 zł i darmowe shoty dla przebierańców. Przypomnijmy, że U7 oferuje nam trzy kręgielnie: w Gdańsku w Galerii MetropoliaMapka i przy placu DominikańskimMapka oraz w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 133Mapka.

Kręgielnie w Trójmieście. Gdzie i za ile?Z kolei MK BowlingMapka dla swoich gości przyszykowało specjalne słodkości i promocyjne ceny. W CK Bowling Mapkaczekają natomiast konkurs z nagrodami dla przebierańców, promocje i karaoke.

Pozostałe imprezy dla aktywnych w Trójmieście w najbliższy weekend

więcej imprez »

ras.

Opinie (7) 3 zablokowane

 • No nie wiem dyskoteka na rolkach...miałbym problem z równowagą a dartsy w płaszczu Drakuli to trochę niewygodnie...Ale niechay każdy się bawi zacnie te kilka dni i nie żałuje tańców i swawoli. Raz się żyje.

  • 4 5

 • Ileż można? (3)

  Co przyjemnego, wartościowego czy choćby radosnego jest w promowaniu potworów, diabłów, zła i śmierci? Polakom nie jest potrzebna taka "kultura", można się bawić bez tych żałosnych przebieranek i obnoszenia się ze złem.

  • 9 13

  • kultura w promowaniu śmierci ....

   no tak to już jest w Polsce za okupacjii watykańskiej. wszędzie facet umierający na krzyżu

   • 9 6

  • To się nie baw. Nie ma przymusu. (1)

   • 4 5

   • Niestety, jest- dzieciaki rok temu chodziły, pukały do drzwi ,,po cukierek",

    W przypadku odmowy- oblewały klamkę i drzwi ketchupem.

    • 3 1

 • U nas będzie klasycznie, horror i planszówki do rana :)

  • 1 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.