Aktywny weekend pod znakiem Halloween. Rajd terenowy, przebrane samochody

29 października 2020, 13:00
ras.
Haloweenowy rajd terenowy na orientację w Gdańsku to propozycja dla fanów off-roadowych imprez. Uczestnicy wezmą udział w konkursie na najciekawiej przystrojone auto. Więcej zdjęć (2)

Haloweenowy rajd terenowy na orientację w Gdańsku to propozycja dla fanów off-roadowych imprez. Uczestnicy wezmą udział w konkursie na najciekawiej przystrojone auto.

fot. Fundacja Pomorskie Wyprawy 4x4

Haloweenowy rajd terenowy na orientację w Gdańsku to propozycja dla fanów off-roadowych imprez. Uczestnicy wezmą udział w konkursie na najciekawiej przystrojone auto.

fot. Fundacja Pomorskie Wyprawy 4x4

Kalendarz odbywających się co roku weekendowych imprez dla aktywnych pod znakiem duchów i upiorów jest tym razem ograniczony. Organizatorzy MonsteRUN musieli zmienić formułę biegu na online. W tematyczne stroje swoje auta będą mogli przebrać natomiast uczestnicy terenowego Halloween Nocnego Rajdu Na Orientację. Zapisy prowadzone są do czwartkowego wieczoru.Atrakcje sportowe w Trójmieście na cały weekend - Kalendarz imprez. Sprawdź, co odwołanoKalendarz imprez dla aktywnych został mocno przetrzebiony przez obostrzenia związane z pandemią. Organizatorzy tych, które zostały w kalendarzu, muszą się jednak natrudzić, aby zastosować odpowiednie wytyczne. W Trójmieście odbędą się imprezy tematyczne związane z Halloween, ale w niecodziennej formie.

W sobotę Fundacja Pomorskie Wyprawy 4x4 zaprasza do udziału w Halloween Nocnym Rajdzie Na Orientację. Cykliczna off-roadowa impreza ma obecnie charakter zdalny. Uczestnicy wystartują niezależnie z kilku punktów w okolicach Gdańska - w terenowych autach i "uzbrojeni" w roadbook podany w dwóch wersjach do wyboru: z objazdem cięższego terenu i bez.

Wszystkie informacje co do miejsca startu i trasy zostaną wysłane po przyjęciu zgłoszeń od uczestników. Zgłaszać się można do godzin wieczornych w czwartek, 29 października. Należy wysłać wiadomość prywatną na profil Fundacji.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, liczbę dzieci w aucie, numer telefonu, numer rejestracyjny pojazdu, adres e-mail, na który ma zostać wysłany regulamin imprezy, oraz informację, czy auto jest wyposażone w wyciągarkę. Wpisowe wynosi 200 zł od auta, płatne na konto fundacji: 72 1140 2004 0000 3902 7907 3640. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko z dopiskiem "Halloween".

Takie medale czekają na uczestników biegu MonsteRUN. Impreza wbrew pierwotnym planom odbędzie się w formule online, a medale zostaną wysłane pocztą. Więcej zdjęć (2)

Takie medale czekają na uczestników biegu MonsteRUN. Impreza wbrew pierwotnym planom odbędzie się w formule online, a medale zostaną wysłane pocztą.

mat. prasowe

Takie medale czekają na uczestników biegu MonsteRUN. Impreza wbrew pierwotnym planom odbędzie się w formule online, a medale zostaną wysłane pocztą.

mat. prasowe

Do godz. 21 w czwartek, 29 października, można zapisać się do udziału w biegu MonsteRUN 2020.

Pierwotnie sobotni bieg na dystansie 4 km miał odbyć się w Sopocie, w formule hybrydowej. Uczestnicy mieli startować o dowolnej godzinie pomiędzy 13 a 16 i uciekać przed startującym za nimi pojazdem pościgowym kierowanym przez "potwora".

Organizatorzy w czwartek musieli jednak podjąć decyzję o rozegraniu imprezy w formule online. Uczestnicy będą wysyłać swoje czasy i pokonywać dystanse w dowolnych miejscach. Pamiątkowe medale zostaną wysłane pocztą. Wpisowe w cenie 35 zł. Zapisy przyjmowane są online.
Czy lubisz tematyczne imprezy sportowe z przebraniami itp.?
38%

tak, to zawsze jakieś urozmaicenie

11%

są mi obojętne

11%

to zależy od tematyki

40%

nie, nie jestem fanem

zakończona

łącznie głosów: 105

ras.