Ninja Challenge w Kolibkach. Podejmij wyzwanie w Biegun OCR

18 sierpnia 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
Damian Konwent
Adventure Park Kolibki zamieni się w tor przeszkód zarówno dla dużych jak i małych. Więcej zdjęć (1)

Adventure Park Kolibki zamieni się w tor przeszkód zarówno dla dużych jak i małych.

fot. biegun.info

Adventure Park Kolibki zamieni się w tor przeszkód zarówno dla dużych jak i małych.

fot. biegun.info

W sobotę, 22 sierpnia, od godz. 11, w Adventure Park Kolibki, będzie można podjąć wyzwanie pokonania 12 przeszkód na jedynym takim torze w Polsce, liczącym 100 metrów. Koszt trzech prób na Ninja Challenge to 45 zł. Zapisy trwają do końca wtorku, 18 sierpnia. Z kolei o godz. 11:30 i 13 odbędą się darmowe treningi Gorillas OCR dla dzieci.Biegun OCR Ninja Challenge - zapisyEntuzjaści biegów przeszkodowych OCR ponownie zawitają do Adventure Park Kolibki. Tym razem będą mogli spróbować swoich sił na zupełnie nowo przygotowanym torze Ninja Challenge.

Tor przygotowany jest zgodnie z wytycznymi Światowej Federacji Biegów Przeszkodowych OCR. Jego długość wynosi dokładnie 100 metrów i składa się z 12 konstrukcji. Wyzwanie polega na pokonaniu ich w jak najkrótszym czasie.

- To odpowiedź na popularną w ostatnim czasie formułę "Ninja". To pierwszy taki tor w Polsce, a może i w Europie. Co do centymetra jest odwzorowany w oparciu o projekt Światowej Federacji Biegów Przeszkodowych. To jedna z nielicznych okazji do sprawdzenia się na takim torze, a warto przygotować się, bo 5-6 września czekają nas mistrzostwa Polski w Rybniku - podkreśla jeden z organizatorów Grzegorz Brandt.
Każdy zainteresowany będzie miał na to trzy próby. Koszt startów to 45 zł. Jeśli dołożymy 10 zł, to jako upominek otrzymamy także pamiątkową chustę. Ponadto w pakiecie startowym znajdują się: ubezpieczenie NNW oraz zapewniona opieka medyczna. Zapisów można dokonywać online lub pod nr tel. 793 243 486 do końca wtorku, 18 sierpnia. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 22 sierpnia, w godz. 11-15.

Ostatni Biegun w 2019 roku - relacjaZobacz relację wideo z ostatniego Bieguna w 2019 roku


Organizatorzy dostosowali teren zawodów do wymogów bezpieczeństwa po pandemii koronawirusa, m.in. uczestnicy będą mieli do dyspozycji płyny do dezynfekcji, osoby będą dopuszczane do konkurencji w odpowiednich odstępach.

W międzyczasie przygotowano również coś dla dzieci. Wyzwaniom będą towarzyszyły bowiem otwarte treningi Gorillas OCR, które odbędą się o godz. 11:30 i 13.

Gorillas OCR w cyklu Rusz się! - więcej o grupie trenujących dzieci- Jeśli szukasz dodatkowej aktywności dla swojego dziecka, to zapraszamy do miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło się legalnie wybrudzić, wspinać, czołgać, biegać i pokonywać swoje lęki. Ale zyska sprawność fizyczną, umiejętność pracy w grupie, nauczy się rywalizacji w duchu fair play, będzie rozwijało takie cechy charakteru jak odwaga, determinacja, systematyczność - mówi Grzegorz Brandt, jeden z organizatorów.


Zajęcia są bezpłatne. Do tej pory działalność zgromadziła spore grono małych gorillasów. Każdy rodzic będzie mógł przyprowadzić dziecko, i zadać ewentualne pytania, natomiast organizatorzy postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości i zachęcić maluchów do częstszego odwiedzania Parku Kolibki.

Relacja z wiosennej edycji Bieguna OCR w 2019 rokuBiegi przeszkodowe zyskują coraz większą popularność w Trójmieście i naszym kraju. Trudny teren oraz spektakularne przeszkody okryły się legendą wśród miłośników OCR. Niepowtarzalna atmosfera przyciąga biegaczy z całego kraju już od 2014 roku. Ciekawa formuła dowolnej liczby okrążeń sprawia, że zawody cieszą się popularnością zarówno wśród nowicjuszy, jak i czołowych polskich zawodników.
Czy brałe(a)ś udział w biegach przeszkodowych OCR?
18%

Tak, to świetna forma aktywności fizycznej

8%

Tak, ale to nie dla mnie

27%

Nie, ale chętnie spróbuję

47%

Nie i nie zamierzam

zakończona

łącznie głosów: 114

Opinie (14) 1 zablokowana

 • Czasy sie zmieniaya moi drodzy (3)

  kiedys takie ninja to biegali poborowi na poligonie a marzeniem kazdego bylo uniknac tego losu. dzis ludzie placa 50zl zeby coa takiego "przezyc" - hmmm moze czas na powrot poboru do wojska? :S

  • 22 7

  • tylko w wojsku nie mozna sie bylo przebierac np za spidermana (1)

   internetu tez nie bylo. ale dzis kto to wie, moze juz mozna

   • 3 0

   • no tak, w wojsku biega sie w zielonej przepoconej koszulce :)

    • 0 0

  • wojsko to patologia.
   Ktoś chce to uczestniczy. Nic to nie znaczy.

   • 8 0

 • film w 0:24-0:27 ujawnia prawdę o zmaganiach (4)

  polecam zrobic tam pauze i sie przyjrzec, ewentualnie zwolnione tempo. refleksje pozostawiam widzom

  • 2 4

  • (3)

   i cóż to za prawda?

   • 2 0

   • że ta trasa chyba nie jest aż tak hardkorowa jak się to przedstawia w materiałach reklamowych (2)

    jesli panie o takiej figurze ogarniają te przeszkody, to dla umiarkowanie wysportowanej, aktywnej fizycznie osoby to bedzie spacerek

    • 3 6

    • To dajesz, pokaż jak ciśniesz a nie tylko filozofujesz zza klawiatury. (1)

     Zasponsoruję Ci bilet jeśli brakuje plnów

     • 7 2

     • ta dawaj na solo

      na solo czy wymiekasz jeeeeee
      dawaj na zywo zobaczymy co kto ma no dawaj

      • 2 0

 • Za 45 zl

  To ja moge z kolegami przy osiedlowej Biedrze robic probe Zagłoby przez caly dzien.

  • 8 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.