Bilard w Trójmieście. Gdzie i za ile?

18 września 2021, 18:00
ras.
Najnowszy artukuł na ten temat Co się dzieje z orlikiem na Siedlcach?
W Trójmieście nie brakuje miejsc do gry w bilard. Wraz z końcem lata, frekwencja przy stołach zacznie rosnąć. Więcej zdjęć (1)

W Trójmieście nie brakuje miejsc do gry w bilard. Wraz z końcem lata, frekwencja przy stołach zacznie rosnąć.

fot. facebook.com/GreenClubGdansk

W Trójmieście nie brakuje miejsc do gry w bilard. Wraz z końcem lata, frekwencja przy stołach zacznie rosnąć.

fot. facebook.com/GreenClubGdansk

Kluby bilardowe w Trójmieście szykują się na sezon jesienny. Co roku wraz z końcem lata, frekwencja rośnie a stoły znów są oblegane. Przypominamy gdzie i za ile można zarezerwować stół na partyjkę ze znajomymi i nie tylko. Za godzinę gry zazwyczaj trzeba zapłacić od 18 do 25 zł.

Centrum U7 zaprasza do Gdańska i GdyniFunkcjonujące od blisko 25 lat Centrum U7 ma w swojej ofercie nie tylko możliwość skorzystania z torów bowlingowych, ale również grę w bilard. Od ubiegłego roku sieć ma już trzy lokalizacje w Trójmieście, bo do obiektów w Gdańsku GłównymMapka i GdyniMapka dołączył nowoczesny lokal w Galerii Metropolia we WrzeszczuMapka.

W gdańskich obiektach do dyspozycji jest 10 i 5 stołów, a w Gdyni 4. Od niedzieli do czwartku za godzinę gry zapłacimy 20 zł. W piątki i soboty cena wynosi 25 zł. Rezerwacji można dokonywać online.

Kultowy Green Club na ZaspieGreen Club przy ul. HynkaMapka reklamuje się jako największy klub bilardowy w Trójmieście. Na 500 m kw. powierzchni przeznaczonej dla gości do dyspozycji jest 16 stołów bilardowych i 2 do snookera.

Za godzinę gry zapłacimy 20 (bilard) lub 25 zł (snooker). Dodatkowo można sporo zaoszczędzić decydując się na zakup 10-godzinnego karnetu (150/200 zł). W klubie organizowane są liczne turnieje dla amatorów oraz profesjonalistów. Cykliczny, poniedziałkowy turniej półprofesjonalny ściąga rzeszę graczy z całego Trójmiasta i okolic. Dla chętnych organizowane są także zajęcia indywidualne z nauki gry.

Zobacz archiwalny film z 2015 roku i poznaj zasady gry w 8 bil


CK Bowling w Centrum KowaleBilard często gości w klubach bowlingowych i CK Bowling w Centrum Kowale przy ul. Staropolskiej Mapka nie jest wyjątkiem. Do dyspozycji są 2 stoły, a godzina gry kosztuje 18 zł. Stół można zarezerwować także na 30 minut w cenie 10 zł.

MK Bowling w C.H. ManhattanCztery stoły bilardowe mają do dyspozycji goście MK Bowling, które funkcjonuje w C.H. Manhattan przy al. Grunwaldzkiej 82Mapka. Za godzinę gry zapłacimy 25 zł.

Klub bilardowy "8bila""8bila" przy ul. Jana z Kolna 36Mapka wyposażony jest w 9 stołów do bilarda i 1 do snookera. Za godzinę gry zapłacimy 20 lub 24 zł, a taniej wyjdzie przy 10-godzinnych karnetach (130/150 zł). Dodatkowo w poniedziałki i środy o godz. 17:15 klub zaprasza do rywalizacji w amatorskich turniejach.

Zobacz speców od bilardowych trików w akcji. Materiał archiwalny z 2016 roku
Jak często grywasz w bilard?
7%

kilka razy w miesiącu lub częściej

6%

średnio raz na miesiąc

25%

kilka razy do roku

51%

raz na rok lub jeszcze rzadziej

3%

nigdy nie grałe(a)m, ale chcę spróbować

8%

nigdy nie grałe(a)m i raczej nie planuję

zakończona

łącznie głosów: 346

ras.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (35)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.