Darmowe lodowisko na tarasie Galerii Morena

13 stycznia 2020, 15:15
dak.
Najnowszy artukuł na ten temat

Ninja Challenge w Kolibkach. Podejmij wyzwanie w Biegun OCR

Na tarasie Galerii Morena zostało otwarte darmowe lodowisko. Jest czynne codziennie w godz. 12-19 i będzie można z niego korzystać do 16 lutego. Na miejscu dostępna jest również darmowa wypożyczalnia łyżew i kasków. W soboty do dyspozycji będzie również instruktor, który pomoże stawiać pierwsze kroki oraz zadba o animacje i ćwiczenia dla dzieci.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Galeria Morena postanowiła ponownie udostępnić swój taras na poziomie +1 i zorganizować darmową ślizgawkę na świeżym powietrzu o powierzchni 140 m kw. To właśnie poprzedniej zimy postanowiono oddać taką do użytku po raz pierwszy. Ze względu na spore zainteresowanie misji tej podjęto się również na początku tegorocznych ferii zimowych.

Lodowisko czynne jest codziennie w godz. 12-19 i otwarte będzie do 16 lutego. Mogą z niego korzystać dosłownie wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas: dzieci, starsi, początkujący i bardziej doświadczeni łyżwiarze. Towarzysząca muzyka ma zachęcać do tanecznego kroku.

Ferie zimowe na sportowo. Plan zajęć i zawodówSztuczne lodowiska w Trójmieście, na których już ruszył sezon - cennik, godziny otwarcia po kliknięciu w link:Jak wybrać odpowiednie łyżwy? - poradyCo ciekawe, w soboty Galeria Morena zapewnia profesjonalnego instruktora, który pomoże bezpiecznie rozpocząć przygodę z jazdą na łyżwach oraz zapewni odpowiednie ćwiczenia i animacje dla dzieci i dorosłych. Z kolei na najmłodszych czekać będą również pingwinki do nauki jazdy.

Dla osób, które nie posiadają własnego sprzętu, dostępna jest również darmowa wypożyczalnia łyżew oraz kasków, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Ślizgawka na tarasie Galerii Morena jest więc kolejną obok lodowiska w Gdyni, Sopocie, hali "Olivia" i w Gdańsku, z której można korzystać w kolejnych tygodniach.

dak.