stat

Darmowe treningi dla dzieci w Football Academy

19 października 2015 (artykuł sprzed 4 lat)
ras.

Trójmiejski oddział szkółek piłkarskich Football Academy zaprasza na bezpłatne treningi najmłodszych adeptów futbolu. Zajęcia odbywają się w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, gdzie prowadzony jest nabór do poszczególnych roczników już od 4-latków. W zależności od wieku dzieci mogą dołączyć do jednej z grup, które swoje nazwy wzięły od angielskich piłkarzy: Dawida Beckhama, Wayne'a Rooneya, Michaela Owena czy Franka Lamparda.Football Academy to sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Działa w Polsce i Wielkiej Brytanii, gdzie ukierunkowana jest ku tamtejszej Polonii. Obecnie liczy ponad 150 ośrodków, w których trenuje ponad 10 tysięcy młodych adeptów i adeptek piłki nożnej.

- Za cel stawiamy sobie nauczenie dzieci wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad fair play i dbania o rozwój dziecka. To wszystko w atmosferze zabawy i edukacji poprzez sport. Co ważne, nie prowadzimy selekcji, dajemy szansę każdemu chętnemu - mówi trener Jan Liman.
Dzieci trenują po dwa razy w tygodniu w czterech grupach wiekowych, a każda z nich swoją nazwę zawdzięcza... jednemu ze znanych angielskich piłkarzy. I tak dzieci w wieku 4-6 lat to grupa "Beckham", 7-8 "Owen", 9-10 "Lampard", a najstarsza w wieku 11-12 to "Rooney".

W Trójmieście akademia posiada trzy ośrodki. W Gdańsku zajęcia odbywają się w całorocznej hali piłkarskiej przy ul. Wąsowicza 30, w Szkole Podstawowej 60 przy ul. Chłopskiej 64 oraz w Centrum Tenisa Don Balon przy Legionów 7. W Sopocie młodzi piłkarze trenują w Sopockiej Autonomicznej Szkole Podstawowej przy al. Niepodległości 739A, a w Gdyni treningi prowadzone są w hali przy ul Wejherowskiej 55, Zespole Szkół nr 10 przy ul. Staffa 10 oraz w hali Zespołu Szkół Ekologicznych przy ul. Chylońskiej 237.

Do końca października we wszystkich trójmiejskich lokalizacjach Football Academy zaprasza dzieci na darmowe treningi w ramach dni otwartych. Udział jest zupełnie bezpłatny i niezobowiązujący.

Jednocześnie prowadzony jest nabór dla następujących grup treningowych:
- Football Academy Gdańsk (roczniki 2012-2005)
- Football Academy Gdynia (roczniki 2012-2008)
- Football Academy Sopot (roczniki 2012-2010)

- Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną opieką, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje na temat zapisów. Rodzice jak i same dzieci, mogą w ten sposób ocenić, jak bardzo podobają im się zajęcia Football Academy - mówi Liman.
Aby wziąć udział w bezpłatnych treningach należy zrobić rezerwację poprzez kontakt mailowy na adres trojmiasto@footballacademy.pl. W wiadomości należy podać: lokalizację (Gdańsk, Gdynia, Sopot), imię i nazwisko dziecka oraz opiekuna, rocznik dziecka i nr telefonu.

Szczegółowe informacje na temat Football Academy Trójmiasto udzielane są pod numerem telefonu 795-953-733.

SPRAWDŹ INNE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE W TRÓJMIEŚCIE

ras.