Lodowisko na placu Zebrań Ludowych rusza 26 listopada. Ceny, godziny otwarcia

22 listopada 2021, 17:30
Rafał Sumowski
Lodowisko na placu Zebrań wraca po dwuletniej przerwie. Więcej zdjęć (2)

Lodowisko na placu Zebrań wraca po dwuletniej przerwie.

fot. Ł.Unterschuetz/Trojmiasto.pl

Lodowisko na placu Zebrań wraca po dwuletniej przerwie.

fot. Ł.Unterschuetz/Trojmiasto.pl

Gdańskie lodowisko na placu Zebrań Ludowych wraca po dwuletniej przerwie. Ślizgawki ruszą w piątek, 26 listopada. W tygodniu od wtorku do piątku będą czynne od godz. 14:30, w weekendy od 11:30. Jednorazowy wstęp kosztuje 15 zł za godzinę. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 45 zł. Ponownie skorzystać będzie można także z toru do curlingu.Lodowiska i ślizgawki w TrójmieścieLodowisko Gdańskiego Archipelagu Kultury, czyli popularny "balon" na placu Zebrań Ludowych Mapka, wraca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Początkowo planowano otwarcie 20 listopada, ale wysokie temperatury opóźniły termin o kilka dni.

- Wytworzenie pierwszej tafli wymagało trochę czasu, ale mamy już ponad 4-centymetrową warstwę. Do piątku wszystko będzie przygotowane - zapewnia Piotr Chrzanowski, kierownik obiektu.

Ferie zimowe 2022. Kiedy są? Daty rozpoczęcia feriiŚlizgawki i tor do curlingu będą czynne od piątku, 26 listopada. Pierwsza z godzinnych sesji ruszy o godz. 14:30. Obiekt będzie ogólnodostępny od wtorku do piątku w godz. od 14:30 do 21:30 (czwartek, piątek), do 19 (wtorek) lub do 17:30 (środa). W weekendy będzie można z niego skorzystać od 11:30 do 21:30. Godzinne sesje przedzielone będą 30-minutowymi przerwami na kosmetykę tafli.

Poznaj ceny ślizgawki w hali Olivia na bieżący sezonZa godzinne wejście na lodowisko trzeba zapłacić 15 zł. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 45 zł. Wstęp dla dzieci do lat 5 jest darmowy. Ceny nieznacznie wzrosły w porównaniu do ostatniego sezonu (2019/20), gdy bilety sprzedawano w podziale na normalne i ulgowe w cenach 13 zł i 9 zł.

Honorowane są karty Multisport i FitProfit oraz Karta Mieszkańca. Parking jest bezpłatny. Na miejscu można bezpłatnie wypożyczyć kask. Natomiast ostrzenie lub wypożyczenie łyżew kosztuje 12 zł.

Obecnie w Trójmieście na łyżwach można jeździć także w hali Olivia. W grudniu ma ruszyć lodowisko w Gdyni.

Lodowisko w Gdyni ma wznowić działalność w grudniu 2021 rokuCzy jeszcze w tym roku pójdziesz na łyżwy?
72%

tak

14%

nie wiem

14%

nie

zakończona

łącznie głosów: 515

Opinie wybrane


wszystkie opinie (72)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.