Wspólnie z dzieckiem poznaj karate

1 marca 2017 (artykuł sprzed 3 lat)
mad

Rusza kolejna edycja programu Rodzina Pro-Active, czyli bezpłatnych zajęć karate dla rodziców z dziećmi. Ruszają one 1 marca w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, można w nich uczestniczyć w poniedziałki i środy w godz. 18:30-19:30. Wystarczy się zapisać.Zajęcia Rodzina Pro-Activ realizowane są w całej Polsce. Także w Gdańsku nie pojawiają się po raz pierwszy. Dołączyć można do nich całą rodziną. Program ma bowiem na celu aktywizację sportową przez karate najważniejszej komórki społecznej. A taką właśnie jest rodzina.

Rodzina Pro-Active to program współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, realizowany przez Polski Związek Karate Tradycyjnego, przy współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Zajęcia są bezpłatne, wystarczy jedynie posiadać strój sportowy.

ZOBACZ NAJGŁOŚNIEJSZĄ SZTUKĘ WALKI

Kolejna odsłona gdańskiej edycji startuje 1 marca. Zajęcia odbywają się w AWFiS, w sala nr VII, poniedziałki i środy, w godz. 18:30-19.30. Zapisy przyjmuje Mirosław Ellwart pod numerem tel. 691 181 888 lub też za pośrednictwem maila: biuro.ozkt@wp.pl. Należy podać w nim: imię i nazwisko, rok urodzenia, telefon i mail kontaktowy.

CYKL SPORT TALENT: WULKAN ENERGII W KARATE

W programie zajęć znajdziemy podstawy karate i samoobrony, ćwiczenia ogólnorozwojowe dostosowane do wieku i możliwości poszczególnych członków rodziny, gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej dla najmłodszych uczestników.

Dodatkowo możliwy będzie nieodpłatny pobyt i seminarium szkoleniowe w Dojo Stara Wieś w powiecie radomszczańskim, w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki, w terminie 10-12 listopada 2017 roku.

mad