Runmageddon po raz pierwszy w Gdańsku

12 września 2018 (artykuł sprzed 2 lat)
mad

Seria biegów Runmageddon zdobywa ostatni punkt na mapie Trójmiasta. Wcześniej gościła w Gdyni i Sopocie, a w sobotę i niedzielę zawita do Gdańska. Internetowe zapisy trwają do końca czwartku. Następnie będzie to możliwe w biurze zawodów, czyli w weekend w parku Reagana. Do wyboru są trzy dystanse dla dorosłych, do tego pracownicy lokalnych przedsiębiorstw będą mieli okazję wystartować w Runmageddonie Biznes Szlachetna Paczka.Uczestnicy pierwszego Runmageddonu w Gdańsku będą mogli konkurować na kilku dystansach. Dla osób dorosłych przewidziano trzy wersje biegu o zróżnicowanej długości oraz liczbie przeszkód: najkrótszy, 3-kilometrowy Intro z ponad 15 przeszkodami, odbywający się na dystansie 6 kilometrów Rekrut z minimum 30 przeszkodami oraz 12-kilometrowy Classic z co najmniej 50 przeszkodami.

PODCZAS OSTATNIEGO RUNMAGEDDONU W GDYNI WYSTARTOWAŁO BLISKO 6,5 TYS. OSÓB - PRZECZYTAJ RELACJĘ Z IMPREZY

Zapisy internetowe prowadzone są do czwartku. Wpisowe wynosi obecnie od osoby: Rekrut - 199 zł, Nocny Rekrut - 199 zł, Classic - 249 zł, Intro - 129 zł, Kids - 39 zł. Aby wystąpić w serii Elite należy dopłacić 40 zł. Zapisać można będzie się także w biurze zawodów. Wówczas wpisowe wyniesie: Kids - 50 zł, Intro - 130 zł, Rekrut - 250 zł, Nocny Rekrut - 250 zł i Classic - 300 zł. Na każdym z dystansów są jeszcze wolne miejsca.

W gdańskiej edycji Runmageddonu przedsiębiorstwa będą mogły wesprzeć Szlachetną Paczkę. Pięcioosobowe zespoły pracownicze wystartują w biegu Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka. Formuła biznesowa została stworzona z myślą o integracji pracowników poprzez wspólne pokonywanie ekstremalnego wyzwania. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych tej formuły przekazywany jest na rzecz Szlachetnej Paczki, jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. W formule biznesowego biegu zespoły pracownicze pokonują 3-kilometrową trasę najeżoną ponad 15 przeszkodami, biegną razem dla szczytnego celu.

Organizator Runmageddonu Gdańsk nie zapomniał również o młodszych śmiałkach, dla których przygotowali dwie formuły: młodzież po 16. roku życia, za osobistą zgodą prawnego opiekuna może wziąć udział w formule Intro (3 km, 15 przeszkód). Natomiast dla dzieci w wieku 4-11 lat przygotowana będzie specjalna trasa Kids licząca 1 kilometr, z około 10 przeszkodami.

Na wszystkich gości czekać będzie Miasteczko Kibica.

Formuły:
Runmageddon Rekrut - sobota
Runmageddon Nocny Rekrut - sobota
Runmageddon Intro - niedziela
Runmageddon Classic - niedziela
Runmageddon Kids - sobota-niedziela - należy stawić się z dzieckiem na starcie na 25 minut przed startem, aby podpisać oświadczenie i odebrać pakiet. Zapisać przez stronę powinien się rodzic/opiekun, ale oczywiście startuje dziecko


Tak wyglądał kwietniowy Runmageddon w Gdyni.

mad