Ślizgawki w Trójmieście ruszyły. Kiedy i dokąd na łyżwy?

9 października 2021, 10:00
ras.
Ślizgawki w hali Olivia ruszyły jako pierwsze. Godzinny wstęp na taflę to koszt 20 zł. Więcej zdjęć (1)

Ślizgawki w hali Olivia ruszyły jako pierwsze. Godzinny wstęp na taflę to koszt 20 zł.

fot. GKS Stoczniowiec

Ślizgawki w hali Olivia ruszyły jako pierwsze. Godzinny wstęp na taflę to koszt 20 zł.

fot. GKS Stoczniowiec

Ruszyły ślizgawki w hali Olivia. Z tafli w małej hali można korzystać w soboty i niedziele w godz. 10-20. Godzinne wejście to koszt 20 zł. W tym sezonie nie będzie sprzedaży karnetów. W listopadzie ruszą ślizgawki przy placu Zebrań Ludowych, a jeszcze w październiku poznamy termin otwarcia tafli zarządzanej przez Gdyńskie Centrum Sportu przy ul. Bema.Lodowiska i ślizgawki w TrójmieścieW sobotę, 9 października, ruszyły ślizgawki w hali Olivia. Godzinna sesja na małej tafli to koszt 20 zł, podobnie jak w minionym roku.

Zarządzający obiektem Stoczniowiec Gdańsk przygotował dla miłośników łyżew sesje w soboty i niedziele. Odbywać się będą w godz.: 10-11, 11:30-12:30, 13-14, 14:30-15, 16-17, 17:30-18:30, 19-20.

Regulamin ślizgawek w hali OliviaKażdorazowo o godzinach ślizgawek Stoczniowiec będzie informować w oddzielnym komunikacie umieszczonym na stronie internetowej i w kasie ślizgawkowej. Bieżące informacje będą również udzielane w recepcji klubu, pod numerami tel.: 58 552 20 91 lub 58 552 20 92.

Na miejscu można skorzystać z bezpłatnej szatni, wypożyczyć łyżwy, czy skorzystać z kawiarni. W tym sezonie nie będzie dystrybucji karnetów. Na miejscu można skorzystać z bezpłatnej szatni, wypożyczyć łyżwy czy skorzystać z kawiarni. Ślizgawki będą czynne do końca marca 2022 roku.

W związku z pandemią koronawirusa wprowadzone zostały następujące obostrzenia i zasady sanitarne w trakcie ślizgawek:
  • na miejscu wymagana jest dezynfekcja rąk (są przygotowane punkty dezynfekcyjne),
  • na terenie obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust (tylko poza taflą),
  • w trakcie samej jazdy można być bez maseczek lub innych osłon,
  • zarówno na lodowisku, jak i poza nim należy zachować bezpieczny dystans od innych uczestników ślizgawki.


Bliżej budowy całorocznego lodowiska w GdańskuLodowisko w hali Olivia ruszyło jako pierwsze w Trójmieście. Trwają już prace nad przygotowaniem obiektu przy placu Zebrań LudowychMapka. W piątek ustawiono czaszę pneumatyczną, a w kolejnych tygodniach przygotowana zostanie infrastruktura wewnętrzna.

- Planujemy otwarcie najpóźniej w połowie listopada. Wtedy też znany będzie cennik i szczegółowe zasady wejścia. Trzeba będzie dostosować obiekt do wymogów covidowych, więc zapewne wprowadzimy limit 150 osób na jedno wejście, gdy normalnie możemy pomieścić nawet 300 osób - przyznaje Piotr Chrzanowski, kierownik Sceny Muzycznej odpowiedzialnej za obiekt.
Nie jest jeszcze znany termin otwarcia ślizgawek na lodowisku Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. BemaMapka. Termin otwarcia ma być przedstawiony jeszcze w październiku.
Czy umiesz jeździć na łyżwach?
21%

tak, radzę sobie doskonale

34%

całkiem przyzwoicie

32%

mam opanowane podstawy

5%

nie, ale zamierzam się nauczyć

8%

nie i raczej nie mam w planach

zakończona

łącznie głosów: 519

ras.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (42)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.