Weekend dla aktywnych 15-16 stycznia. Triathlon pod dachem, imprezy w plenerze

14 stycznia 2022, 6:00
sez
Najnowszy artukuł na ten temat Weekend dla aktywnych. Propozycje na 29-30 stycznia
Indoor Triathlon Gdynia 2022 odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 16 stycznia. Więcej zdjęć (1)

Indoor Triathlon Gdynia 2022 odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 16 stycznia.

fot. Piotr Wittman

Indoor Triathlon Gdynia 2022 odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 16 stycznia.

fot. Piotr Wittman

Weekend 15 i 16 stycznia w Trójmieście będzie dość urozmaicony dla miłośników aktywności fizycznej. Można spróbować sił w triathlonie pod dachem, ale również znaleźć interesujące propozycje imprez plenerowych. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowano w najbliższą sobotę i niedzielę.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend 15-16 styczniaIndoor Triathlon Gdynia 2022W niedzielę, 16 stycznia, na obiektach Akademickiego Centrum Sportowego Akademii Marynarki Wojennej w GdyniMapka odbędzie się Indoor Triathlon Series, czyli sprinterskie wyścigi triathlonowe pod dachem. To pierwsza runda tego cyklu, dwie pozostałe zaplanowano na 23 stycznia w Warszawie oraz 20 lutego w Piasecznie.

Zobacz wideo z zawodów z 2020 roku


Od listopada prowadzone są zapisy. Uczestnicy będą mieli do pokonania 600 m pływania w basenie, 15 km na rowerach Technogym i na zakończenie 3 km na bieżni mechanicznej. W zawodach w Gdyni będzie mogło wziąć udział 160 osób.

Bilety w cenie 140 zł. Nie ma już wejściówek na tańsze bilety, których koszt wynosił wcześniej 100 i 120 zł.

Indoor Triathlon Gdynia 2022

więcej imprez »

Liga Harpagana E7 - Złota Karczma Szwedzka GroblaNadchodzi moment na kolejny etap Ligi Harpagana. To cykl otwartych treningów sportowo-rekreacyjnych z mapą organizowany przez Klub Harpagan Gdańsk. W sobotę, 15 stycznia, o godz. 10 chętni spędzą czas w Złota Karczma Szwedzka GroblaMapka. Do wyboru są cztery trasy. Bilety: normalny można nabyć za 20 zł (od 18. roku życia), ulgowy natomiast kosztuje 10 zł (poniżej 18. roku życia). Sprzedaż na miejscu tylko w dniu treningu lub online.

Liga Harpagana E7 - Złota Karczma Szwedzka Grobla

więcej imprez »


Rodzinna wędrówka po zmrokuGrupa Rekreacyjna 3miasto organizuje nową serię rodzinnych wędrówek po lesie, tym razem jednak po zmroku. Celem wieczornych wycieczek jest przełamanie strachu przed nocą, orientacja w terenie na podstawie mapy fizycznej oraz urządzeń nawigujących, a także integracja dzieci i młodzieży. Za każdym razem wybierana będzie inna trasa. Miejscem pierwszego etapu jest parking leśny przy pamiątkowym Kamieniu Bąbelków (Gdynia Gołębiewo) - tam będzie start oraz meta. Zbiórka o godz. 17:30, wymarsz o 17:45. Organizatorzy zaznaczają, że warto ubrać się na sportowo. Bilety w cenie 20 zł (płatne przelewem na konto, do piątku, 14 stycznia 2022 r.) i 30 zł (płatne w gotówce na zbiórce, o ile będą wolne miejsca).

Rodzinna wędrówka po zmroku

więcej imprez »


Odetchnij w Gdyni - zajęcia nordic walkingW ramach akcji "Gdyńskie Poruszenie" w każdą sobotę od grudnia 2021 r. do końca marca 2022 r. odbywają się zajęcia nordic walking. Aktywności sportowe finansowane przez Gdyńskie Centrum Sportu są kierowane do mieszkańców Gdyni oraz zainteresowanych turystów. Początek o godz. 10. Start pod gdyńską restauracją Contrast Cafe.

Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Noworoczna Noc Saunowa

więcej imprez »

Dni otwarte w Good luck Club

więcej imprez »

Samodzielne Z Mapą do Lasu

więcej imprez »

sez

Opinie (4)

 • Indoor Triathlon Gdynia (2)

  Uwaga na organizatora to ta sama firma, która okradła tysiące ludzi w 2020

  • 21 0

  • Sport Evolution?? (1)

   A to dobrze wiedzieć, to ja podziękuję jednak !
   Tylko u nas w kraju takie wałki możliwe ....

   • 8 0

   • A to ja też podziękuje. Dzięki za info.

    • 3 0

 • Wszystkich aktywnych zapraszamy na protest

  Przeciw segregowaniu i przymuszaniu do szczepień sobota 15.01 godz. 14 pod Neptunem. Widzimy się w Gdansku:-)

  • 9 20

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.