Zaplanuj aktywny weekend w Trójmieście. Imprezy 11-12 września

10 września 2021, 6:00
ras.
Biegi, imprezy na orientację czy warsztaty na świeżym powietrzu? Zaplanuj aktywny weekend w Trójmieście. Więcej zdjęć (1)

Biegi, imprezy na orientację czy warsztaty na świeżym powietrzu? Zaplanuj aktywny weekend w Trójmieście.

mat. prasowe

Biegi, imprezy na orientację czy warsztaty na świeżym powietrzu? Zaplanuj aktywny weekend w Trójmieście.

mat. prasowe

Chodź nadchodzi jesień, lato nie daje za wygraną, a w Trójmieście w najlepsze można oddawać się aktywnościom sportowym na powietrzu. Weekend 11 i 12 września zapowiada się pełen atrakcji: od imprez na orientację, przez biegowe, po warsztaty z jogi, nordic walking, biegi OCR czy gry w palanta. Przedstawiamy przegląd weekendowych aktywności w nowej, bardziej przejrzystej odsłonie.Kalendarz imprez na weekend 11-12 wrześniaOd lat co piątek przygotowujemy dla was zestawienie najciekawszych i najpopularniejszych weekendowych imprez w Trójmieście. Znajdują się wśród nich zawody, turnieje, warsztaty i treningi. Te dla bardziej zaawansowanych i te dla kompletnych żółtodziobów. Te wymagające wpisowego, jak i te bezpłatne. Na świeżym powietrzu i wewnątrz sportowych obiektów w Trójmieście.

Planuj tydzień w Trójmieście. Sprawdź inne atrakcje, nie tylko sportowe"Ściągawkę" na najbliższy weekend prezentujemy w nowej, uproszczonej i bardziej przejrzystej odsłonie. Liczymy, że z łatwością znajdziecie, gdzie i kiedy znajduje się wydarzenie, które was zainteresuje. Po szczegóły wystarczy kliknąć w boks wydarzenia.

Liczymy, że w komentarzach podzielicie się opiniami. Dajcie znać, co może działać lepiej, czego wam brakuje i jak możemy ulepszyć "Aktywny weekend w Trójmieście".

Gdańsk City RaceZawody na orientację przez trzy dni, na parkowych i miejskich trasach, w ośmiu kategoriach wiekowych. Tak w skrócie zapowiada się Gdańsk City Race, który od piątku 10 września do niedzieli 12 września zagości kolejno w okolicach Politechniki Gdańskiej, na Chełmie oraz w Głównym Mieście. Wpisowe na miejscu wynosi od 30 do 120 zł w zależności od trasy i wieku. Najmłodsi rywalizować będą w kategorii do 16 lat, a najstarsi od 75 lat i powyżej.

wrz 10

piątek, godz. 17:00 - 21:00

Gdańsk, Politechnika

wrz 11

sobota, godz. 10:00 - 14:00

Gdańsk, Chełm

wrz 12

niedziela, godz. 9:00 - 13:00

Gdańsk, Główne Miasto


Ultras OliwskiUltras Oliwski - Wokół Radości odbędzie się po raz pierwszy. Na śmiałków czekają trzy dystanse w Lesie Oliwskim: 21 km dla zaawansowanych, 9 km dla każdego oraz 7 km dla fanów nordic walking. Uczestnikom towarzyszyć będzie leśna muzyka wykonaniu uczestników Ogólnopolskiego Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej Bazuna. Ponadto będzie pchli targ i wiele innych atrakcji. Impreza rozpocznie się 11 września, o godz. 9. Limit wynosi 250 osób. Internetowe zapisy trwają do zapełnienia ostatniego miejsca. Koszt wynosi 19-99 zł.

wrz 11

sobota, godz. 09:00

Gdańsk, Las Oliwski


59. Bieg WesterplatteBieg Westerplatte wraca w klasycznej formule po dwuletniej przerwie. W 59. edycji zamknięta już lista startowa pomieści 1500 biegaczy. To mniej niż przed pandemią, ale wciąż rekordowo dużo na obecne warunki. Uczestnicy do pokonania mają 10 kilometrów, a trasa poprowadzi spod pomnika upamiętniającego polskich Obrońców Wybrzeża Września 1939 roku. Meta znajdzie się przy Europejskim Centrum Solidarności. Impreza uczci 82. rocznicę Obrony Polskiego Wybrzeża we wrześniu 1939 roku. Wystrzał startera w niedzielę 12 września o godz. 10:10. Należy się spodziewać utrudnień w ruchu drogowym.

Impreza już się odbyła bieg
wrz 12

niedziela, godz. 7:00 - 11:45

Gdańsk, Westerplatte


Pozostałe imprezy dla aktywnych w Trójmieście w najbliższy weekend

więcej imprez »

ras.

Opinie (12) 1 zablokowana

 • Burze i deszcze zapowiadają . (1)

  Kiepsko może być w plenerze.

  • 3 1

  • na grzyby jade,pogoda nie straszna:)

   • 2 0

 • koniecznie podajcie swoje dane przy starcie

  to później wsadzą was na kwarantanne

  • 1 5

 • Wszystko, byle z daleka od głupich ludzi

  • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.