25 lat działalności Saltus Ubezpieczenia

10 grudnia 2020
Robert Łoś, prezes Saltus Ubezpieczenia Więcej zdjęć (1)

Robert Łoś, prezes Saltus Ubezpieczenia

mat. prasowe

Robert Łoś, prezes Saltus Ubezpieczenia

mat. prasowe

Wywodząca się z Trójmiasta firma Saltus Ubezpieczenia obchodzi w tym roku ćwierćwiecze swojej działalności. Nietypowy rok sprawił, że czas podsumowań przypadł na okres wzmożonego zaangażowania społecznego firmy. Pamiętając o swoich klientach i pracownikach, Saltus Ubezpieczenia zaangażował się w walkę ze skutkami pandemii.Saltus Ubezpieczenia od 25 lat stanowi ważną część rynku ubezpieczeniowego w Polsce. Pod wspólną marką działają dwa Towarzystwa Ubezpieczeniowe: Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie SA, które - dzięki efektowi synergii - oferują pełną gamę ubezpieczeń chroniących życie i majątek zarówno osób prywatnych, jak również podmiotów gospodarczych i instytucji.

Towarzystwo udostępnia także ubezpieczenia zdrowotne zapewniające dostęp do opieki medycznej w sieci ponad 1,6 tys. placówek w całym kraju.

Świętując ćwierćwiecze swojej działalności, Saltus Ubezpieczenia przygotował dla swoich klientów szereg ciekawych promocji, wydarzeń i konkursów, które z jednej strony rozpowszechniły wiedzę o firmie, z drugiej - pozwoliły klientom na okazyjne zakupy produktów będących zabezpieczeniem na przyszłość. I choć pandemia zweryfikowała wielkie plany, atrakcji z pewnością nie zabrakło.

Jubileusz ćwierćwiecza działalności Saltus Ubezpieczenia to dla nas wyjątkowy czas - czas, w którym dziękujemy za zaufanie naszym klientom, czas kiedy proponujemy im jeszcze bardziej atrakcyjne warunki ochrony ubezpieczeniowej - podkreśla Robert Łoś, prezes Saltus Ubezpieczenia. - Pandemia koronawirusa zmieniła nieco nasze plany, ale jednocześnie pozwoliła na zwiększenie zaangażowania społecznego i pomocowego - dodaje Robert Łoś.

Realne wsparcie w walce z pandemiąW 2020 r. Saltus Ubezpieczenia przekazał spółce Szpitale Pomorskie wsparcie finansowe na walkę na pierwszej linii frontu z epidemią, wsparł również Główny Inspektorat Sanitarny w sfinansowaniu pracy 100 dodatkowych konsultantów na call center GIS.

Saltus, jako pierwszy z ubezpieczycieli, zaproponował także firmom grupowe ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników, pokrywające koszty i zapewniające organizację testów serologicznych na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Oferta Saltus Ubezpieczenia była wielokrotnie wyróżniana w wielu ogólnopolskich konkursach i plebiscytach, jak np. Teraz Polska, Solidna Firma, Dobra Marka czy Etyczna Firma.

- Jesteśmy obecni na rynku od 25 lat. Od tego czasu jesteśmy z naszymi klientami i dla naszych klientów - podkreśla Robert Łoś. Kończąc z pewnością trudny rok 2020, mamy nadzieję, że już w najbliższym czasie w domowym zaciszu Polacy odzyskają spokój i zasiądą przy wigilijnych stołach, składając sobie życzenia i dzieląc się opłatkiem. Ja również życzę Państwu spokojnych, pełnych zdrowia i nadziei świąt Bożego Narodzenia.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii