stat

Amerykański koncern logistyczny Odyssey otwiera nowe biuro w Gdańsku

6 listopada 2019, 8:25
erka

Nowe biuro serwisowe w Gdańsku otwiera Odyssey Logistics & Technology Corporation - globalny dostawca rozwiązań logistycznych. Na swoje potrzeby firma wynajęła ok. 870 m kw. powierzchni w budynku Neon, na czwartym etapie centrum biurowego Alchemia. Nowe biuro Odyssey rozpocznie działalność na początku przyszłego roku.- Nowe, dedykowane biuro w Gdańsku zwiększy wsparcie dla naszego programu MLS (Managed Logistics Services) dedykowanego naszym europejskim klientom. Umożliwi pracownikom Odyssey i zespołom po stronie klientów bardziej płynną i wydajną pracę - powiedział Tomasz Szewciów, kierownik oddziału w Odyssey Logistics. - Naszym celem jest skupienie się na obsłudze klienta i rozwoju operacyjnym, zarówno w odniesieniu do Odyssey, jak i naszych drogich europejskich klientów.

Odyssey rozwija działalność w GdańskuNowe biuro w budynku Neon rozpocznie swoją działalność z 20-osobowym zespołem zarządzania usługami logistycznymi (MLS) Odyssey w Gdańsku.

Departament MLS w Odyssey zapewnia klientom bezpiecznie zarządzanie i optymalizację każdego aspektu operacji logistycznych i łańcucha dostaw, w tym widoczność przesyłek 24/7. Obsługa Odyssey obejmuje analizę i doradztwo, projektowanie sieci dystrybucyjnych, zaopatrzenie, planowanie i realizację oraz uzgadnianie płatności w imieniu klienta.


Globalna firma logistycznaOdyssey Logistics & Technology Corporation jest globalnym dostawcą rozwiązań logistycznych z siecią dystrybucyjną aktywną na całym świecie o łącznej wartości przekraczającej 3 mld dolarów. Siedziba koncernu znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Oferta Odyssey obejmuje usługi intermodalne, transportowe, międzynarodowe, magazynowe, zarządzania i doradztwa.

Prowadząc działalność w Ameryce Północnej, Europie i Azji, firma Odyssey jest aktywna we wszystkich modelach transportowych: drogowym całopojazdowym i drobnicowym, transporcie kontenerowym, kolejowym, lotniczym i masowym, w tym przewozy cysternami ISO, wagonami i cysternami kolejowymi, a także w transporcie produktów spożywczych. Globalna Platforma Logistyczna Odyssey (The Odyssey Global Logistics PlatformSM) oferuje systemy zarządzania transportem, które wspierają dostawę produktów klientów na całym świecie.

erka