stat

Cindy Crawford nową twarzą Reserved

8 marca 2018 (artykuł sprzed 1 roku)
Alicja Olkowska

Była Kate Moss, były Cara Delevingne i Georgia May Jagger. Teraz przyszła pora na następną ikonę mody, Cindy Crawford, która oficjalnie rozpoczęła współpracę z trójmiejską marką Reserved.Cindy Crawford w latach 90., obok takich sław jak Claudia Schiffer, Linda Evangelista czy Naomi Campbell, zaliczała się do grona tzw. supermodelek: wyznaczały nowe trendy, otwierały i zamykały najważniejsze pokazy oraz uosabiały wszystko to, o czym marzyły współczesne kobiety.

Obecność 52-letniej modelki w kampanii Reserved "I Love You Cindy" jest uzasadniona: najnowsza, wiosenno-letnia kolekcja to hołd złożony latom 80., czyli czasom, gdy Amerykanka zaczęła odnosić pierwsze międzynarodowe sukcesy.

- W najnowszej kampanii nostalgicznie wracamy do czasów "power woman" i lat 80. Ich kwintesencją w modzie jest niepodważalnie Cindy Crawford. Gwiazda w wiosennej kampanii Reserved utożsamia zmysłowość i kobiecość przekornie podkreślone poprzez zdrowy dystans do siebie - mówi Monika Kapłan, dyrektorka marketingu Reserved. - Kampania "I Love You Cindy" będzie mieć nieco żartobliwy wydźwięk, tak by poruszając się w świecie mody i galopujących trendów estetycznych nie zapominać, iż egzystujemy w świecie popkulturowej zabawy.
O powrocie do estetyki sprzed ponad 30 lat świadczy również współpraca z aktorem Dacre Montgomerym, który wystąpił w drugim sezonie serialu "Stranger Things" - produkcji, która zyskała popularność m.in. za nostalgiczny powrót do lat 80.

Całą kampanię będzie można obejrzeć 15 marca.

Cindy Crawford nową twarzą Reserved: zapowiedź nowej kolekcji