stat

Gryfy Gospodarcze. Wybierz i uhonoruj najlepszą firmę w regionie

19 maja 2017, 10:00
VIK

Firma rolnicza, meblarska, a może taka od elektroniki telekomunikacyjnej lub producent elementów złącznych. Branża medyczna, wentylacyjna czy stoczniowa. Wybierz firmę, która twoim zdaniem zasłużyła na Gryfa Medialnego 2017.Znamy już listę firm nominowanych do Pomorskiej Nagrody "Gryfa Gospodarczego 2017". Znalazło się na niej 12 firm. O tym, kto wygra, zdecyduje jury, ale o tym, kto dostanie Gryfa Medialnego, zdecydują czytelnicy i radiosłuchacze - Trojmiasto.pl, "Dziennika Bałtyckiego" i Radia Gdańsk.

To już osiemnasta edycja najważniejszego konkursu gospodarczego na Pomorzu. Organizatorem jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości, pełniąca rolę doradcy marszałka województwa pomorskiego w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Rada skupia przedstawicieli regionalnych środowisk gospodarczych. Nagroda wręczana jest w czterech kategoriach. Do tego - w ramach osobnej kategorii - wręczany jest Gryf Medialny. O tym, kto go otrzyma, zdecydują czytelnicy portalu Trojmiasto.pl i "Dziennika Bałtyckiego". Laureat jest wybierany z listy firm, które przeszły do finału. Ścisłą czołówkę wybrała kapituła konkursu. Jak co roku wśród nominowanych są zarówno usługodawcy, jak i producenci z wielu branż, w sumie 12 firm. Głosować można do czwartku 1 czerwca, do godziny 10. Laureata poznamy na Gali, która odbędzie się 5 czerwca w Dworze Artusa w Gdańsku.

Wybierz firmę, która twoim zdaniem zasłużyła na statuetkę! Zagłosuj i wybierz laureata Gryfa Medialnego 2017.

Czytelnicy portalu Trojmiasto.pl będą wybierać już po raz siódmy. W ubiegłym roku - m.in. dzięki głosom naszych czytelników - Gryf Medialny przypadł firmie Flex (kiedyś Flextronics International Poland) z branży elektronicznej. To już kolejny Gryf Medialny na koncie tej firmy, bo rok wcześniej również otrzymała statuetkę głosami internautów. W 2014 Gryf Medialny trafił do firmy Armet Bis z Gdyni, zajmującej się produkcją mebli dla firm, czyli do biur i gabinetów. W 2013 r. internauci wyróżnili firmę Insoft Consulting z Gdyni, oferującą nowoczesne rozwiązania IT, wspierające procesy biznesowe zachodzące w ich przedsiębiorstwach. W 2012 roku laur przypadł firmie Instal-Bud, która zajmuje się działalnością warsztatową w zakresie motoryzacji oraz budową specjalnych maszyn budowlanych. W 2011 r. z kolei nagrodę otrzymała firma Trefl. To, która z firm zostanie laureatem tej nagrody, zależy również od ciebie. Zagłosuj i wybierz zwycięzcę Gryfa Medialnego 2017.

VIK