Gryfy Gospodarcze. Zgłoś udział

15 września 2021, 14:45
VIK
To już XXII edycja Gryfów Gospodarczych. Więcej zdjęć (1)

To już XXII edycja Gryfów Gospodarczych.

fot. materiały prasowe

To już XXII edycja Gryfów Gospodarczych.

fot. materiały prasowe

Do poniedziałku, 20 września, przedłużono możliwość zgłaszania się do udziału w konkursie "Gryf Gospodarczy 2021". Finał i gala odbędą się pod koniec października.Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy jest regionalną nagrodą przyznawaną nieprzerwanie od 2000 roku. Jej organizatorem jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości, która skupia przedstawicieli regionalnych środowisk gospodarczych oraz pełni rolę doradcy marszałka województwa pomorskiego.

Celem konkursu jest m.in. promocja postaw przedsiębiorczych, wsparcie i inicjowanie przedsięwzięć innowacyjnych i prorozwojowych, szczególnie takich, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie.

Jak zgłosić firmę? Informacje dotyczące konkursu oraz linki do formularzy dostępne są na stronie internetowej nagrody pomorskiej Gryf Gospodarczy. W tym roku zmienia się sposób udziału w konkursie. Uczestnicy mogą składać wnioski online, co w istotny sposób ułatwi aplikację i unowocześni formułę konkursu.

Każda firma może zgłosić się w dwóch kategoriach. W konkursie mogą też uczestniczyć laureaci lub finaliści poprzednich edycji. Ważne, aby upłynęły trzy lata od otrzymania poprzedniej nagrody lub też można wystartować w innej kategorii.

W ramach tegorocznej XXII edycji Gryf Gospodarczy nagrody zostaną przyznane w ośmiu kategoriach:
  • Lider Innowacji,
  • Lider Eksportu,
  • Lider Inwestycji,
  • Lider Odpowiedzialności Społecznej,
  • Pomorski Start-Up,
  • Lider Zielonej Transformacji,
  • Lider Kształcenia Zawodowego,
  • Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom.

Kapituła Konkursu może przyznać również Nagrodę Specjalną, a patroni medialni spośród wszystkich uczestników konkursu wybiorą laureata Gryfa Medialnego.

VIK