Hala Targowa w Gdyni ma miejsca dla kupców

20 września 2020, 12:00
Michał Sielski

Jeśli ktoś chce zostać kupcem z gdyńskiej Hali Targowej, może wybrać jeden z kilkunastu wolnych lokaliMapka, które Gdynia właśnie udostępniła wszystkim prowadzącym działalność gospodarczą. Ceny miesięcznego najmu zaczynają się od 100 zł za boks.Hala Gdynia została kilka lat temu odrestaurowana. W 2017 roku przeprowadzono gruntowny remont zabytkowego budynku, a miasto zajęło się promocją obiektu.

By nie przegrać z dyskontami i supermarketami, postawiono na lokalne przysmaki i promocję artykułów, których nie dostaniemy w sieciowych sklepach. W hali kupimy nie tylko świeże ryby, owoce czy warzywa, ale też rękodzieło. Nie brakuje oczywiście sklepów z ubraniami, kwiaciarni i punktów usługowych.

Są jednak jeszcze wolne lokale. Można więc wynająć jeden z nich i zaproponować mieszkańcom swoje usługi lub produkty. Wolne miejsca są zarówno w głównej hali, hali rybnej, boksach handlowych czy w podziemiach hali. Stawki zaczynają się już od 100 zł za box, ale są i takie, za które trzeba zapłacić ponad 500 zł miesięcznie.

- Wszystkie boksy wyposażone są w niezbędne instalacje: wodną, elektryczną i kanalizacyjną. W przypadku, gdy dostępne są sąsiadujące ze sobą przestrzenie, istnieje możliwość wynajęcia ich w liczbie mnogiej, połączenia i tym samym zwiększenia powierzchni handlowej - informują gdyńscy urzędnicy.
Szczegółowe informacje uzyskać można w biurze Zespołu Miejskich Hal Targowych w Gdyni, Hala Łukowa, ul. Wójta Radtkego 36/38/40, pod numerem telefonu 58 622 00 35 lub w Zarządzie Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni, ul. Hugo Kołłątaja 1 (pok. 724) pod numerami telefonów 58 628 41 72 i 58 628 41 73.
Robisz zakupy w gdyńskiej Hali Targowej?
11%

tak, regularnie

27%

tak, co jakiś czas

3%

nie, ale planuję

40%

kiedyś robiłe(a)m, ale już nie

19%

nie, nigdy tam nic nie kupiłe(a)m

zakończona

łącznie głosów: 2464