Jak skutecznie odzyskać dane z dysku?

9 kwietnia 2018 (artykuł sprzed 2 lat)

Awaria dysku w komputerze, czy uszkodzenie pamięci w telefonie lub aparacie, to duży problem. Jeśli nie chcesz stracić dostępu m.in. do ważnych dokumentów i zdjęć, warto skorzystać z usług firmy Bartusz.Nośniki danych - dyski, karty pamięci, pendrive'y ulegają awarii. Łatwo też je trwale uszkodzić, albo przypadkowo samodzielnie usunąć zawartość takiego nośnika. Gdy nie możesz uzyskać dostępu do swoich dokumentów lub zdjęć pamiętać należy, że każda samodzielna i niefachowa próba naprawienia uszkodzonego nośnika może znacznie utrudnić, a nawet uniemożliwić pełny odzysk twoich danych.

Dużo lepszym pomysłem jest zasięgniecie pomocy u fachowców z firmy Bartusz.

- Oceniamy szanse na przywrócenie danych i przygotowujemy ekspertyzę. Potem już klient podejmuje decyzję o tym, czy chce odzyskać dane z uszkodzonego nośnika - mówi Bartosz Weiland, właściciel Bartusz.
Firma odzyskuje dane z dysków twardych wszystkich marek m.in.: Western Digital, Seagate, Toshiba, Samsung, Hitachi, Fujitsu, Quantum, Maxtor, IBM. Radzi sobie z odzyskiwaniem macierzy RAID. Nie ma też problemów pendrivami.

- Od wielu lat z powodzeniem pomagamy ludziom, ratując bezcenne zdjęcia, dokumenty księgowe, bazy, dyplomy i inne unikalne informacje - mówi Weiland.
Na życzenie klientów wspomniana firma zajmie się też usunięciem danych z nośników tak, by nikt nie mógł ich odzyskać. Usługa sprawdza się gdy chcemy sprzedać lub zutylizować taki nośnik, aparat fotograficzny, czy też telefon.

W Bartusz oprócz usługi odzyskiwania danych z nośników uzyskasz fachową pomoc w naprawie laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek, monitorów, czy tabletów, a nawet telefonów. W firmie uzupełnisz tusze i tonery do wielu rodzajów drukarek. W razie potrzeby nabędziesz tam niezbędne w twojej firmie oprogramowanie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł