stat

Konferencja SEC tym razem w Gdańsku

16 września 2019, 15:30
VIK

Ponad 1,2 tys. gości m.in. z USA, Kanady, Chin, Indii, Wietnamu i Europy, 40 prelegentów z takich korporacji, jak Facebook, Google, EPAM System, Bernard Global, Vocalink, Regeneron Pharmaceutical czy Liberty Global. Już w najbliższą sobotę w Gdańsku spotkają się specjaliści z obszaru nowoczesnych technologii, inżynierii i innowacji, aby podzielić się swoją wiedzą.Konferencja EPAM Global Software Engineering Conference (SEC) to wydarzenie cykliczne, które po raz pierwszy odbędzie Polsce. Tym razem specjaliści od inżynierii oprogramowania spotkają się 21 września w Gdańsku.

- Mamy zaszczyt powitać SEC - wydarzenie, które przemierza cały świat, by zacumować w Gdańsku. Obecność SEC w Polsce świadczy o rosnącej liczbie pracowników w naszych oddziałach oraz dynamicznym tempie wzrostu. Z niecierpliwością czekamy na możliwość podzielenia się wiedzą naszych liderów i społeczności z klientami, partnerami i pracownikami, którzy docierają do Gdańska z najodleglejszych części świata - mówi Daria Gara, country head EPAM Polska.
EPAM Systems to globalna firma inżynieryjna z 26-letnią historią, zatrudniająca ponad 30 tys. inżynierów, deweloperów i analityków w 30 krajach, współpracujących z setkami klientów korporacyjnych. Wydarzenie zainauguruje Arkadiy Dobkin, współzałożyciel, prezes i dyrektor generalny EPAM. Na sześciu scenach swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się łącznie 40 prelegentów.

- Istnieje kilka konferencji, które dają ekspertom technicznym możliwość prowadzenia dogłębnych dyskusji oraz spotkania i nawiązywania współpracy z liderami kluczowych organizacji z całego świata. SEC jest jedną z nich. To wydarzenie nie tylko daje inżynierom szansę na dzielenie się wiedzą i inspiracjami, ale też umożliwia zacieśnianie relacji z partnerami i klientami na jednej scenie - mówi Mateusz Pusz, główny inżynier oprogramowania Telescope z EPAM Polska.
Konferencję wspierać będą partnerzy strategiczni m.in. Microsoft, Google Cloud, Sitecore, AWS, commercetools i UiPath, opowiadając o możliwościach biznesowych i nowinkach technologicznych. Dodatkowo w tegorocznej edycji prezentować się będzie 15 lokalnych społeczności IT. Wśród nich inżynierowie, deweloperzy i liderzy rozmaitych technologii, działający pod jednym szyldem na platformie Community-Z.

VIK