Pierwszy showroom w Trójmieście

7 marca 2011 (artykuł sprzed 10 lat)
erka
Powierzchnia Torus Showroom podzielona jest na cztery strefy – strefa standard, biurowa, reprezentacyjna oraz VIP. Więcej zdjęć (1)

Powierzchnia Torus Showroom podzielona jest na cztery strefy – strefa standard, biurowa, reprezentacyjna oraz VIP.

mat.prasowe

Powierzchnia Torus Showroom podzielona jest na cztery strefy – strefa standard, biurowa, reprezentacyjna oraz VIP.

mat.prasowe

Deweloper z Gdańska, firma Torus, otworzył pierwszy w Polsce północnej showroom, czyli pokazową powierzchnię biurową przygotowaną z myślą o potencjalnych najemcach. Dzięki temu będą oni mogli zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi wykorzystywanymi w budynkach dewelopera oraz możliwościami aranżacji powierzchni biurowej.Showroom znajduje się w kompleksie Arkońska Business Park zobacz na mapie Gdańska i zajmuje 300 m kw. Powierzchnia Torus Showroom podzielona jest na cztery strefy - strefa standard, biurowa, reprezentacyjna oraz VIP. Każda z nich została urządzona w innym standardzie wykończenia, z zastosowaniem innych materiałów i technologii.

Na ekspozycji można zobaczyć m.in. elementy stolarki drzwiowej, podłogi, sufity, wykładziny podłogowe, czy detale systemów okablowania strukturalnego i klimatyzacji, które zazwyczaj nie są widoczne dla użytkowników biur. Można zwiedzić także strefę VIP, która została zaaranżowana przy użyciu designerskich mebli biurowych czołowych producentów.

Partnerami Torusa w przygotowaniu Showroom były firmy stale współpracujące z deweloperem przy budowie Arkońska Business Park i aranżacji przestrzeni poszczególnych najemców: m.in. Hemont, EG Automatyka, Pro-Office (partner Steelcase) oraz Kinnarps.

Inwestycje zrealizowane przez Torus to właśnie Arkońska Business Park, dwie lokalizacje biurowe przy Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku, hotele w Sopocie - Villa Aqua zobacz na mapie Sopotu i Villa Sedan zobacz na mapie Sopotu, dwa budynki mieszkalne w Gdańsku oraz centrum magazynowo-logistyczne w Kowalach.

erka

Opinie (28) 4 zablokowane

 • niesamowite

  ile z tego będzie miejsc pracy ?? 100 ?? doprawdy, niebywałe.

  • 8 23

 • ah, ten częściowo odsłonięty sufit... (2)

  Pusta, smutna przestrzeń biurowa, jakich pełno w 3mieście.
  Showroom?;)

  • 6 20

  • sufit odsłonięty celowo celem ukazania konstrukcji oraz możliwości prowadzenia instalacji. nie stanowi on tutaj elementu dekoracyjnego. a showroom jak sama nazwa wskazuje jest po prostu ekspozycją mającą na celu ukazanie rozwiązań mogących być zastosowane w danej przestrzeni biurowej.

   • 12 1

  • przeczytaj artykuł

   to się dowiesz o co chodzi

   • 2 1

 • wykładzina jest ok

  • 5 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mogłeś jeszcze nie czytać