Potrzebujesz biura "na miarę"?

12 października 2020 (artykuł sprzed 1 roku)

Lokalizacja w centrum miasta Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie komunikacji miejskiej, w nowoczesnym butikowym obiekcie zapewniającym wysokiej klasy powierzchnię, ale też bezpieczne środowisko pracy (certyfikat BREEAM) - tego dziś oczekują przedsiębiorcy. Wszystkie te kryteria spełnia Eternum, nowoczesny budynek biurowy, usytuowany w historycznej części Gdańska przy Placu Solidarności.Butikowe nieruchomości biurowe to świetna oferta dla małych i dużych firm, które zwykle nie są klientami dla kompleksów biurowych zasiedlanych przez wielkie korporacje z licznym zespołem. Jednak dziś, w dobie pandemii i spowolnienia gospodarczego, jest to również interesująca alternatywa dla dużych organizacji, które szukają optymalizacji kosztów ze względu na zmianę charakteru pracy zespołów, choćby z powodu wdrożenia pracy on-line.

Eternum doskonale wpisuje się w powyższy trend. Budynek biurowy zlokalizowany jest u zbiegu ulic Nowomiejskiej i JaraczaMapka w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów w Gdańsku tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.


Lokalizacja Eternum umożliwia najemcom oraz pracownikom dojazd do biurowca za pomocą środków transportu publicznego (kolej miejska, tramwaje, autobusy). Przy budynku zlokalizowano też stojaki dla rowerów, w pobliżu znajdują się również stojaki miejskie. Dla wygody rowerzystów, przy budynku zamontowano również ogólnodostępną stację naprawczą oraz technicznej obsługi rowerów.


Modernistyczny projekt i wysoki standard wykończenia sprawiają, że biurowiec ten zapewnia bardzo dobre warunki do pracy, a ponadto świetnie wkomponowuje się w otoczenie. Przeszklony budynek wznosi się na 9 kondygnacji. W kondygnacji podziemnej znajduje się parking dla samochodów, na parterze zaprojektowane zostały lokale usługowe i miejsce na kantynę, natomiast piętra od 1 do 7 to powierzchnie biurowe.

Na pewno atutem tego miejsca jest jego kompaktowość. W dobie obostrzeń sanitarnych w takim kameralnym obiekcie łatwiej zagwarantować pracownikom i klientom bezpieczeństwo. Łatwiej zarządzać przestrzenią wspólną.

Dla nowych najemców układ powierzchni zostanie zaprojektowany i zaplanowany według indywidualnych potrzeb. Biura mogą wynająć tutaj przede wszystkim małe i średnie firmy:
  • 52 m kw dla 6-7 osób,
  • 135 kw dla ok 10-15 osób, 
  • 200 kw dla ok. 20 osób,
  • 260 kw dla 25-30 osób,
  • 370 kw dla 35-45 osób,
  • 600 kw całe własne piętro, z możliwością powiększenia o kolejne 220 m kw z fenomenalnym widokiem na stocznię i panoramą miasta w tle.Firmy zainteresowane osiedleniem się w Eternum mogą też liczyć na fachowe doradztwo.

- Jesteśmy ogólnopolską agencją nieruchomości komercyjnych specjalizującą się w wynajmie biur. Kompleksowo obsługujemy i doradzamy małym, średnim i dużym firmom z Polski i zagranicy w procesie wynajmu biura. Mamy w tej materii duże doświadczenie - mówi Tomasz Węglarz, członek zarządu Biuro Na Miarę.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt mailowy (tomasz@biuronamiare.pl) lub pod nr tel. 665 324 713.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii