stat

Prezes Cieślowska nagrodzona

6 grudnia 2018, 13:00
erka

Pracodawcy RP po raz kolejny wręczyli Optimusy - nagrody dla osób najbardziej zasłużonych dla rozwoju organizacji. W tym roku jedną z nagrodzonych jest Andżelika Cieślowska, prezes zarządu Doraco.Optimusy to nagroda dla osób najbardziej zasłużonych dla rozwoju Pracodawców RP. Mogą je otrzymać także osoby i instytucje, które swoją działalnością wybitnie przysłużyły się rozwojowi przedsiębiorczości i poprawie warunków funkcjonowania biznesu w Polsce.

Andżelika Cieślowska została nagrodzona za wieloletnią skuteczną pracę na rzecz środowiska przedsiębiorców, za propagowanie modelu odpowiedzialnego biznesu, za energię i chęć dzielenia się bogatym doświadczeniem.

Dziękując laureatom, prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski zaznaczył, że polska gospodarka tak samo jak rok temu wciąż wymaga jak najszybszego uwolnienia potencjału przedsiębiorczości - który wciąż jest ograniczany przez zbędną biurokrację i złej jakości legislację.

- Gdzie będziemy szukać przyszłorocznych Optimusów? W tych samych obszarach: uwolnienia przedsiębiorczości przy zachowaniu zasad konsultacji społecznych - podkreślił Malinowski.

erka