Sevivon od czerwca w nowym biurze

7 maja 2021, 7:50
erka
Spółka Sevivon realizuje projekty związane z energetyką odnawialną w północnej części Polski. Więcej zdjęć (1)

Spółka Sevivon realizuje projekty związane z energetyką odnawialną w północnej części Polski.

mat.prasowe

Spółka Sevivon realizuje projekty związane z energetyką odnawialną w północnej części Polski.

mat.prasowe

Firma Sevivon świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i nadzoru wykonawczego farm wiatrowych. Nowa siedziba zostanie otwarta z początkiem czerwca. Ponad 500 m kw. powierzchni zlokalizowanej w biurowcu Gato powstało w ramach rozbudowy przestrzeni biurowych w gdańskim Garnizonie.Sevivon to firma powstała w 2008 r., obecnie część grupy WKN Windkraft Nord AG z siedzibą w Husum. Połączenie niemieckiej precyzji i doświadczenia z polską myślą techniczną na przestrzeni lat pozwoliło zbudować jedną z nielicznych w Polsce firm działających wszechstronnie na rynku energii odnawialnej. Spółka zajmująca się rozwojem projektów, finansowaniem, zarządzaniem oraz nadzorem aktualnie ma trzy oddziały w Polsce, w tym jeden w Gdańsku.

- Od początku chcieliśmy, by nasze biuro nadal zlokalizowane było w okolicach gdańskiego Wrzeszcza. Oferta najmu w budynku Gato przekonała nas nie tylko nowoczesną, wygodną przestrzenią biurową, ale całym konceptem, który kryje się pod nazwą Garnizon. Zaplecze kulturowe i gastronomiczne to dodatkowy atut dla wszystkich naszych pracowników - komentuje decyzję o zmianie lokalizacji firma Sevivon.
Nowa siedziba zostanie otwarta z początkiem czerwca. Ponad 500 m kw. powierzchni zlokalizowanej w biurowcu Gato powstało w ramach rozbudowy przestrzeni biurowych w gdańskim Garnizonie.

erka