Sitel w Gdańsku. Nowe miejsca pracy w obsłudze klienta

14 czerwca 2021, 15:00
VIK
Sitel Group ma biuro rozwoju w Warszawie i zatrudnia 850 osób w Polsce. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy będzie nowe biuro w Gdańsku. Więcej zdjęć (1)

Sitel Group ma biuro rozwoju w Warszawie i zatrudnia 850 osób w Polsce. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy będzie nowe biuro w Gdańsku.

fot. materiały prasowe

Sitel Group ma biuro rozwoju w Warszawie i zatrudnia 850 osób w Polsce. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy będzie nowe biuro w Gdańsku.

fot. materiały prasowe

Sitel Group, firma dostarczająca produkty i rozwiązania dla firm w zakresie obsługi klienta (customer experience), otwiera nowe biuro w Gdańsku. Firma rozpocznie działalność w 85-osobowym zespole, a jej ambicją jest wzrost zatrudnienia do 500 osób w ciągu najbliższych kilku lat.Grupa Sitel działa od 35 lat. Do jej głównych działań należą obsługa klienta, IT helpdesk i telemarketing. Pracownicy firmy każdego dnia przeprowadzają ponad 4,5 mln rozmów z użytkownikami w ponad 50 językach z silnym naciskiem na cyfrowe strategie CX (obsługa klienta). Łączy innowacyjne myślenie projektowe z rozwiązaniami cyfrowymi - w tym samoobsługą, sztuczną inteligencją (AI), automatyzacją i analityką opartą na danych. Sitel Group ma biuro rozwoju w Warszawie i zatrudnia 850 osób w Polsce. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy będzie nowe biuro w Gdańsku.

- Widzimy, że języki obce stają się coraz ważniejsze. Ich znajomość od zawsze była paszportem do świata, dlatego wybraliśmy Trójmiasto. Aglomeracja z wieloma uczelniami i ponad 20 tys. absolwentów rocznie to dla nas ogromne możliwości. Zróżnicowana grupa potencjalnych pracowników zawsze była dla nas ważna, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów - powiedziała Monika Röhr-Łukasik, dyrektor Sitel Polska.

Szukasz pracy? Sprawdź oferty pracy w Trójmieście


W pierwszej fazie rozwoju gdańskiego biura Sitel Group będzie poszukiwać anglojęzycznych pracowników, z podstawową wiedzą techniczną. Firma oferuje absolwentom wyższych uczelni duże możliwości szkoleniowe i dobre miejsce do rozwoju.

- Cieszymy się, że możemy otworzyć nasze nowe centrum kontaktu z klientami w Gdańsku. Dzięki sile, elastyczności, zespołowi z pasją i głębokiej wiedzy w zakresie strategii CX spodziewamy się szybkiego wzrostu w tym regionie. Trójmiasto to idealne miejsce do inwestowania i prowadzenia firmy, a także dalszego rozwoju naszej marki - podkreśla Christian Sajons, dyrektor zarządzający Sitel Group na Niemcy, Europę Wschodnią i kraje nordyckie.

VIK

Opinie wybrane


wszystkie opinie (49)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.