SoftServe. Ponad 100 nowych miejsc pracy

14 października 2021, 9:50
VIK
SoftServe jest oficjalnym partnerem technologicznym m.in. Amazon Web Services czy Google Cloud Platform. Więcej zdjęć (1)

SoftServe jest oficjalnym partnerem technologicznym m.in. Amazon Web Services czy Google Cloud Platform.

fot. materiały prasowe

SoftServe jest oficjalnym partnerem technologicznym m.in. Amazon Web Services czy Google Cloud Platform.

fot. materiały prasowe

Międzynarodowa firma technologiczna SoftServe z siedzibami w USA i na Ukrainie otwiera biuro w Trójmieście. Firma planuje zatrudnić ponad 100 osób do końca 2022 roku.- Na co dzień korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Zmieniamy i optymalizujemy sposób działania firm na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania i doradztwie technologicznym. W swoich działaniach wykorzystujemy  Big Data, Business Intelligence, IoT, Machine Learning, DevOps, Cloud, e-commerce i UX - wyjaśnia Paweł Łopatka, VP, Poland Country Manager and APAC Client Success Lead at SoftServe.
SoftServe specjalizuje się w analizie i migracji danych, oferując rozwiązania, które pomagają ich klientom podejmować decyzje na podstawie danych i algorytmów uczenia maszynowego. Ich klienci to giganci technologiczni wywodzący się z Doliny Krzemowej i Europy, należący do takich branż jak FinTech, handel detaliczny, medycyna i przemysł wydobywczy. Na Pomorzu SoftServe chce rozwijać się szczególnie w obszarach Big Data, DevOps i Cloud. SoftServe jest oficjalnym partnerem technologicznym m.in. Amazon Web Services czy Google Cloud Platform.

Ogłoszenia - Praca

Kucharz

Pop In Diner & Bar

Gdynia Śródmieście
Kelnerka

Delmonico Cut Steakhouse

Gdańsk Śródmieście
Kelner/Kelnerka

SilverStar

Gdynia Mały Kack


Dostęp do kadr w województwie pomorskim był jednym z głównych powodów otwarcia biura właśnie w Trójmieście. Na korzyść tej lokalizacji przemawia także rozwinięta infrastruktura biurowa, jedne z najlepszych uczelni wyższych w kraju oraz dobre połączenia lotnicze i drogowe z siedzibami firmy we Wrocławiu i Lwowie.

- W Trójmieście, a nawet szerzej - na Pomorzu, widzimy ogromny potencjał rozwoju naszej firmy. Do końca 2022 roku chcemy zatrudnić 100 osób i wierzymy, że Trójmiasto jest najlepszym miejscem na znalezienie ekspertów IT, których szukamy - dodaje Paweł Łopatka.
Na Pomorzu firma poszukuje specjalistów DevOps i Cloud, programistów Java i Python oraz project managerów. SoftServe poszukuje najlepszych ekspertów na rynku do pracy przy ciekawych międzynarodowych projektach, głównie dla klientów z Azji Południowo-Wschodniej: Singapuru, Malezji i Indonezji.

- SoftServe i ich klienci, w tym liderzy z Doliny Krzemowej oraz ich ekspansja w Azji, otwierają fascynujące możliwości dla zespołu tworzonego w Trójmieście. Wspaniale jest powitać takiego gracza, który wkraczając na trójmiejską scenę IT, przyczyni się do wzrostu całego regionu - przyznaje Marcin Grzegory, zastępca dyrektora Invest in Pomerania.
SoftServe wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do zmiany i optymalizacji sposobu, w jaki firmy na całym świecie prowadzą swoją działalność. W Polsce powiększają swój zespół głównie o specjalistów w dziedzinie analizy danych i migracji. Współpracują z branżą FinTech, retail, medyczną i wydobywczą. Dla nich tworzą rozwiązania wspierające cyfrową transformację biznesu, umożliwiające bezpieczne i efektywne zbieranie i analizę danych, zarządzanie ryzykiem czy maksymalizację zysków.

Na liście ich najciekawszych projektów znalazł się m.in. system zbierania informacji o błędach i zapobieganiu awariom w kopalniach odkrywkowych, platforma ułatwiająca właścicielom sklepów internetowych podejmowanie inteligentnych decyzji biznesowych, rządowy system rejestracji wniosków obywatelskich, narzędzie usprawniające komunikację wewnątrz firmy czy aplikacja do zamawiania rejsów helikopterem na żądanie.

VIK

Opinie wybrane


wszystkie opinie (88)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.