Uni-logistics pierwszym najemcą w Panattoni Park Tricity East VI

30 września 2021, 7:55
erka
Panattoni Park Tricity East VI to nowoczesny obiekt, który po wybudowaniu oferować będzie 18 157 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej. Więcej zdjęć (1)

Panattoni Park Tricity East VI to nowoczesny obiekt, który po wybudowaniu oferować będzie 18 157 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej.

mat.prasowe

Panattoni Park Tricity East VI to nowoczesny obiekt, który po wybudowaniu oferować będzie 18 157 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej.

mat.prasowe

Spółka Uni-logistics, specjalizująca się w spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej i transporcie drogowym, wynajęła 5825 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Tricity East VI. Przedsiębiorstwo skorzystało ze wsparcia firmy doradczej Cresa Polska.



Uni-logistics funkcjonuje na rynku międzynarodowym od 2007 r. Obszarem działalności spółki jest branża TSL. Na potrzeby prowadzonych operacji utrzymuje ona sieć własnych magazynów logistycznych i posiada własną agencję celną.

Centra logistyczne w Trójmieście



Panattoni Park Tricity East VI to nowoczesny obiekt, który po wybudowaniu oferować będzie 18 157 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej. Atutem budynku będzie jego dogodne umiejscowienie na terenie Gdańska w pobliżu autostrady A1, które pozwoli najemcom operować na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Deweloperem obiektu jest Panattoni Europe.

erka

Opinie (6)

 • lepiej późno

  niż wcale

  • 0 1

 • "dogodne umiejscowienie" - przy wąskiej wiejskiej drodze jaką jest ul. Bysewska w tym miejscu

  "dogodne umiejscowienie" - przy wąskiej wiejskiej drodze jaką jest ul. Bysewska w tym miejscu - dobry żart, już teraz ciężko się tam przebić przez korki

  • 2 0

 • Brak parkingu

  Jak chcecie magazynować, to zapewnijcie parking dla tirów waszych klientów. A nie zastawiają jedyną, wąską drogę dojazdową, koczują tam godzinami, kierowcy sr*..ją na poboczu, mocz wylewa się na ulicę, droga rowerowa cała zastawiona. Koszmar!

  • 3 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.