stat

Większa oferta biur coworkingowych w Gdańsku

21 stycznia 2020, 8:25
erka

Jeden z liderów wśród dostawców elastycznych biur - firma New Work - wynajął blisko 4,5 tys. m kw. powierzchni biurowej w budynku Neon w kompleksie Alchemia od dewelopera, firmy Torus.New Work to jeden z trzech największych dostawców elastycznych biur w Europie Środkowo-Wschodniej koncentrujący się na klientach korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach. Działa już w pięciu krajach regionu (Węgry, Polska, Czechy, Rumunia i Ukraina). Obecnie firma koncentruje się na najszybciej rozwijającym się rynku - Polsce. Kontynuując swoją ekspansję, po otwarciu nowych lokalizacji w Warszawie, Łodzi i Krakowie, wkrótce będzie obecna także w Gdańsku.

- W Polsce konsekwentnie dodajemy nowe biura do naszej sieci, aby móc oferować naszym klientom najlepsze lokalizacje we wszystkich kluczowych miastach. Po otwarciach placówek w miastach regionalnych, takich jak Łódź i Kraków, wkrótce zaoferujemy nasze pierwsze biura w Gdańsku. W rzeczywistości do końca 2020 r. planujemy być obecni w siedmiu miastach w Polsce, w około 15 lokalizacjach z powierzchnią ponad 50 tys. m kw. - powiedział Hubert Abt, CEO i założyciel New Work.
Neon to czwarty i ostatni etap centrum biurowego Alchemia. Budynek oferuje ponad 35 tys. m kw. powierzchni najmu, w tym 33,5 tys. m kw. z przeznaczeniem na biura.

erka