Beztroski wypoczynek w eleganckim Hotelu Kiston****

10 lipca 2014 (artykuł sprzed 6 lat)

Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu, możliwości regeneracji, odpoczynku od pracy, wyzwań i wyczerpujących obowiązków. Z daleka od miasta, gwaru, hałasu, blisko natury, z dostępem do pięknych, eleganckich wnętrz. Nawet, jeśli akurat nie możemy pozwolić sobie na długi urlop, zawsze możemy spędzić cudowny weekend za miastem.Czasem jeden dzień wystarczy, aby się w pełni zrelaksować. Wszystko zależy od tego, gdzie i jak go spędzimy. Doskonałym miejscem ku beztroskiemu wypoczynkowi jest nowoczesny Hotel Kiston, usytuowany w Kistowie koło Sulęczyna, na malowniczych Kaszubach, zaledwie 70 km od Gdańska.

- Okolica jest sielankowa, bardzo spokojna i malownicza. Hotel otoczony jest długim kamiennym murem, co dodaje mu kameralnego klimatu - mówi Damian Drywa, współwłaściciel Hotelu Kiston.

Goście hotelu mają do dyspozycji luksusowe pokoje i apartamenty, w których zadbano o każdy detal. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, elegancko urządzone i w pełni wyposażone tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

Strefa SPA kusi bogatym wyborem zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych - zarówno dla pań, jak i dla panów. Można wybierać spośród kuracji odmładzających, regenerujących, na twarz i ciało lub skorzystać z odprężających masaży. Podczas zabiegów nastrój budują odprężające zapachy i ciepłe światło świec.Prawdziwą perłą Hotelu Kiston jest nowoczesny park wodny ze stali nierdzewnej, który łączy w sobie funkcję basenu sportowego i rekreacyjnego z wodnym placem zabaw dla dzieci.
Jacuzzi z 68 dyszami masującymi pod gwieździstym niebem, sucha sauna, rwąca dzika rzeka, bicze wodne, wodospady, wodno-powietrzne leżanki i dwa tory o długości 21 m i głębokości 1,5 m to tylko niektóre z atrakcji strefy SPA. Ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś zgodnego z własnym gustem - dedykowanego zarówno spokojnemu wypoczynkowi, jak i wszelkim aktywnościom fizycznym.

To jednak nie wszystko - goście mają do dyspozycji nowoczesną 4-torową kręgielnię z barem, bilardem i piłkarzykami, darmowy dostęp do internetu i Wi-Fi oraz bezpłatny strzeżony parking.


Wykwalifikowani pracownicy hotelu dbają o to najwyższą jakość wszystkich usług oraz miłą, sprzyjającą odpoczynkowi atmosferę.

W hotelu znajduje się elegancka sala bankietowa, na której można zorganizować niezapomniane wesele, wystawny bal lub firmowy bankiet.
Sala zachwyca wystrojem - złote dekoracje, wysokie sklepienie, kryształowy żyrandol i eleganckie detale nadają jej iście królewskiego wymiaru.

W hotelu możemy i odpocząć, i się wybawić, i spędzić cudowny czas z rodziną - wszystko zależy od naszych potrzeb oraz oczekiwań.

- Ostatnio dostaliśmy certyfikat Okiem Mamy, Dziecko w Podróży, a niebawem otrzymamy również certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie - wymienia Damian Drywa.

Więcej informacji o hotelu na stronie: www.kiston.pl oraz na facebooku.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł