Grand SPA w nowej odsłonie

6 września 2012 (artykuł sprzed 8 lat)
Natalia Lebiedź

Szampańskie przyjęcie, zaprzyjaźnieni goście i rozmowy o relaksie. W środę, wieczorową porą, przedstawiciele hotelu Sofitel Grand Sopot zaprezentowali nowe oblicze SPA.SPA zachowało swój pierwotny wygląd, ale zmieniło oblicze oferowanych i wykonywanych usług. Stało się tak w wyniku współpracy hotelu Sofitel Grand Sopot z francuską marką Cinq Mondes.

- Jest to ekskluzywna marka wykorzystująca tradycyjne receptury pielęgnowania i upiększania ciała oraz techniki masażu z pięciu stron świata dostępna w luksusowych hotelach - tłumaczy Aldona Gidzińska, spa&wellness manager. - Jednocześnie są to produkty, które zaadaptowano, aby kontynuować efekty SPA we własnym domu.

Na uroczystości pojawiła się m.in. Benedicte Mezeix, francuska dziennikarka, zaprzyjaźnione firmy, m.in. Beauty In oraz lokalni biznesmeni, m.in. Jacek Karnowski, prezydent Sopotu czy Janusz Jarosiński, prezes portu Gdynia. Po przecięciu czerwonej wstęgi przez Patricka Carabina, dyrektora generalnego hotelu, goście zwiedzali nowocześnie urządzone gabinety, w których wykonywano nowe zabiegi: masaż balinezyjski dla par, królewski rytuał manicure&pedicure by O.P.I., zabieg na bazie kawioru, który jest nawiązaniem do oferty Champagne&Caviar Lounge, kobido - japoński zabieg liftingujący na twarz czy masaż na ciało ajurwedyjski. Goście mogli również zasięgnąć fachowych porad z zakresu zabiegów odmładzających i prostych procedur kosmetycznych, które można stosować w domu.

Uroczystości w Grand SPA towarzyszył pokaz tańca brzucha Marty Nowickiej, a w tle rozbrzmiewała orientalna muzyka grana na żywo. Pod koniec wydarzenia odbyła się również loteria wizytówkowa, na której zaproszeni goście mogli wygrać nowe usługi wykonywane w Grand SPA.