stat

Kashmir Spa - wyjątkowe miejsce dla ciała i ducha

21 marca 2018 (artykuł sprzed 1 roku)

Gabinet Kashmir Spa systematycznie poszerza ofertę, proponując swoim klientkom zabiegi oraz konsultacje zgodne z najnowszymi trendami i rekomendowane przez cenionych ekspertów. Od stycznia b.r. salon wzbogacił się m. in. o nowe urządzenia, umożliwiające wykonanie zamykania naczynek, popularnej karboksyterapii, infuzji tlenowej, oxydabrazji, masażu tlenowego czy zabiegów leczniczych i odmładzających przy wykorzystaniu urządzenia Dermapen.Kashmir Spa jest marką dobrze znaną mieszkańcom Trójmiasta.

Malwina Markowska: To prawda. Gabinet kosmetologiczny Kashmir Spa istnieje od 7 lat. Początkowo pracowałam sama, jednak z upływem czasu powiększyłam zespół o kosmetologów, dietetyka, ekspertów w zakresie medycyny estetycznej i makijażu permanentnego, a także fizjoterapeutę. Aktualnie w Kashmir Spa pracuje dziewięć osób. Przed dwoma laty nastąpiła zmiana lokalizacji.

Nowe miejsce - nowe możliwości?

Dokładnie tak. W nowym lokalu mamy większą możliwość rozwoju oraz przyjęcia większej liczby klientów. Już teraz możemy jednocześnie wykonać zabiegi siedmiu osobom, co szczególnie cenią sobie klientki organizujące u nas wieczory panieńskie bądź urodziny. Zresztą ofertę tego rodzaju imprez sukcesywnie poszerzamy. Jesteśmy również otwarci na nowe propozycje zawodowe oraz poszerzenie naszego zespołu specjalistów o nowe osoby z fantazją i polotem.

Dowodem na wspomniany przez panią rozwój jest chociażby zakup nowych urządzeń, co znacznie poszerzyło ofertę Gabinetu Kosmetologicznego Kashmir Spa. Co nowego ma pani do zaproponowania klientom?

Jednym z naszych największych hitów jest infuzja tlenowa - innowacyjna metoda odmładzania skóry, chętnie stosowana przez gwiazdy światowego formatu: Madonnę, Jennifer Lopez czy Justina Timberlake'a. Znakomite efekty daje również oxybrazja, zwana mikrodermabrazją wodno-tlenową. Zabieg ten polega przede wszystkim na złuszczaniu naskórka, a dzięki nieinwazyjności może być stosowany również u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Podczas gdy w okresie letnim, ze względu na intensywne działanie słońca, niezalecane jest stosowanie wielu zabiegów kosmetycznych, oxybrazja jest doskonałą letnią kuracją, która odświeża, chłodzi i koi skórę. A lato przecież już niebawem.

Salon wzbogacił się również o dwa inne wyjątkowe urządzenia - Veinmaster i Dermapen. Czy może pani wyjaśnić, do czego służą?

Dzięki zabiegowi DERMAPEN™ uzyskamy efekt spłycenia zmarszczek, pogrubienia skóry oraz naturalną stymulację produkcji kolagenu. Zmniejszymy także widoczność porów, zredukujemy widoczność rozstępów czy blizn potrądzikowych, a nawet blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia. Veinmaster umożliwia natomiast skuteczne leczenie zmian naczyniowych możliwe jest dzięki zastosowaniu technologii fal radiowych (radiotermoliza).

W ofercie mają państwo również leczenie dwutlenkiem węgla, zwanym ze względu na swoje dobroczynne działanie "cudownym gazem". Jak wykonuje się zabiegi z jego użyciem?

Karboksyterapia polega na kontrolowanej aplikacji medycznego CO2 drogą iniekcji - jest to tzw. mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla. Metoda ta bywa alternatywą dla lasera frakcyjnego. Dwutlenek węgla podaje się w miejscach zmian takich jak blizny, rozstępy czy cellulit. Celem leczenia jest wywołanie silnego dotlenienia oraz poprawy mikrokrążenia i odżywienia okolic poddanych leczeniu, co skutkuje silną regeneracją, ujędrnieniem, a także zwiększeniem elastyczności i napięcia tkanek. W planach mamy też rozszerzenie oferty o laser do usuwania zbędnego owłosienia.

Czym Kashmir Spa wyróżnia się na tle konkurencji?

Salon jest autoryzowanym gabinetem marki Dermalogica - jednym z nielicznych na Pomorzu. Można zakupić na miejscu produkty pielęgnacyjne dostosowane do potrzeb skóry, jak również produkty pielęgnacyjne do dłoni i stóp. Zespół wykwalifikowanych specjalistów chętnie pomoże w likwidacji problemów, dobierając kosmetyki do jakże ważnej pielęgnacji domowej. Klimatyczne wnętrza, spokojna atmosfera przy relaksacyjnej muzyce sprawia natomiast, że każdy będzie czuł się u nas swobodnie i komfortowo.

Pielęgnacja domowa jest potrzebna do podtrzymania efektów zabiegów wykonywanych w gabinecie. Jakim zatem zabiegom, poza wspomnianymi nowościami, klienci mogą się poddać w pani gabinecie?

Specjalizujemy się głównie w zabiegach na twarz. Można wykonać u nas makijaż permanentny, przedłużanie rzęs, woskowanie, przekłucie uszu, makijaże okolicznościowe, ale także masaże fizjoterapeutyczne, zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i stóp, masaże dla dwojga czy rytuały na ciało.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł