Kendall Jenner, siostra Kim Kardashian, twarzą Reserved

1 października 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
OSA

Kendall Jenner, obecnie jedna z najsłynniejszych i najlepiej zarabiających topmodelek, młodsza siostra Kim Kardashian, została nową twarzą Reserved. To kolejna zagraniczna gwiazda, która użyczyła swojego wizerunku wywodzącej się z Trójmiasta marce.#CiaoKendall: Kendall Jenner i ReservedTę postać dobrze znają przede wszystkim miłośnicy mody, show-biznesu oraz śledzący losy klanu Kardashianów, najsłynniejszej i najbardziej medialnej rodziny na świecie (od lat występują w swoim reality-show "Z kamerą u Kardashianów"). Kendall Jenner, przez wielu uważana za najładniejszą z sióstr Kardashian, córka Kris Jenner oraz Bruce'a Jennera (obecnie Caitlyn Jenner), lekkoatlety i mistrza olimpijskiego, od kilku lat znajduje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych modelek. Wielokrotnie trafiała na okładki biblii mody, czyli magazynu "Vogue". Jej profil na Instagramie obserwuje 116 mln użytkowników.

Marka Resereved od kilku dni zapowiadała w kanałach społecznościowych nową gwiazdę, która będzie ją reprezentować w jesienno-zimowym sezonie. Na zdjęciach można było jedynie zobaczyć odwróconą kobietę. Dopiero 1 października ujawniono jej nazwisko, choć w komentarzach internauci wielokrotnie wywoływali właśnie Kendall i sugerowali, że to ona będzie promować polską markę.

Nową kampanię promuje także krótki film nakręcony przez Gordona von Steinera, reżysera związanego z branżą modową. Całość utrzymana jest we włoskim klimacie.


Do tej pory twarzami marki były m.in. Kate Moss, Cindy Crawford, Cara Delevingne czy Sasha Pivovarova. Pojawiły się również takie postaci jak: Brooklyn Beckham, syn Davida i Victorii Beckhamów oraz córka Micka Jaggera, Georgia May Jagger.

OSA