stat

Klinika Urody Lorenzo Coletti: poczuj się jak gwiazda

5 lutego 2018 (artykuł sprzed 1 roku)

Jeden salon istnieje już w Rumi, drugi w Słupsku, teraz przyszedł czas na Gdańsk. To tu od niedawna działa nowa specjalistyczna Klinika Urody Lorenzo Coletti przy ul. Trzy Lipy 4/2 zobacz na mapie Gdańska, w której profesjonalna kadra dba o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie gości. Bogata oferta zabiegów zadowoli każdego, kto szuka w jednym miejscu holistycznego podejścia do zdrowia i urody.Otwarcie przyciągnęło wielu zainteresowanych, którzy na własne oczy chcieli się przekonać, czym Lorenzo Coletti wyróżnia się na trójmiejskiej mapie urody. Nie mogło zabraknąć specjalnego gościa, czyli szczególnie zaprzyjaźnionej z kliniką aktorki, Katarzyny Figury. Spotkanie, w formie eleganckiego lunchu, przede wszystkim było okazją do zapoznania się z ofertą miejsca, uczestnictwa w inspirujących wykładach ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej, sportu i dietetyki. Na koniec wszyscy goście otrzymali upominki.

Bogata oferta profesjonalnych zabiegów


O tym jednak, jak wiele do zaoferowania ma Lorenzo Coletti, trzeba się przekonać osobiście, a jest w czym wybierać, zwłaszcza pod kątem zabiegów. Co ważne, wykwalifikowana kadra pracuje na najlepszym, nowoczesnym włoskim sprzęcie, który gwarantuje upragnione rezultaty. Nie wszyscy bowiem zdają sobie sprawę, że sprzęt bywa kluczowy w przypadku troski o wygląd.

- Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i po prostu chcemy zadbać o niego jak najlepiej. Jeśli ktoś ma wątpliwości, może przyjść do kliniki na bezpłatną konsultację. Porozmawiamy na spokojnie przy smacznej kawie i wspólnie ustalimy plan działania - mówi Marta Szarogroder, marketing manager Lorenzo Coletti. - Polecam szczególnie zabiegi bankietowe, które pokochały gwiazdy. Np. medyczna fala radiowa to ulubiony zabieg Katarzyny Figury, a z dostępnego u nas Intraceuticals, korzystają hollywoodzkie sławy, m.in. Kim Kardashian i Jennifer Lopez. Jako jedyni na Pomorzu posiadamy także urządzenie medyczne klasy premium HIFU Finesse, dające spektakularne efekty liftingu już po jednym zabiegu.
Zabiegi na twarz i ciało to jednak nie wszystko. W ofercie Lorenzo Coletti znajdziemy także makijaż permanentny, który - umiejętnie wykonany - jest w stanie wydobyć piękno z każdej twarzy.

- Makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na codzienny make-up i zawsze chcą wyglądać perfekcyjnie. Wykonuję go przy użyciu specjalnych, niezwykle delikatnych igieł do akupunktury, za pomocą których do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię pigmenty - mówi Natalia Jaremin, dyplomowana kosmetolog. - Dzięki temu można narysować lub skorygować kształt brwi, zrobić kreski na powiekach lub nadać odpowiedni kolor i proporcje ust. Pamiętajmy, że makijaż permanentny jest najbezpieczniejszą i najbardziej znaną metodą makijażu trwałego na całym świecie.
Oprócz tego, Lorenzo Coletti oferuje zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej, m.in. Coaxmed (szerokie spektrum modelowania sylwetki), Intraject (odmładzanie i ujędrnianie), Laser X-Lase Pluse (usuwanie blizn, przebarwień, tatuaży i owłosienia) oraz Karboksyterapia (odmładzanie, przywracanie jędrności, redukcja cellulitu). Dostępne są także zbiegi medycyny estetycznej: wypełnianie zmarszczek oraz mezoterapia igłowa. Popularnością cieszy się również zabieg modelowania sylwetki Icoone Laser, który jest nową, rewolucyjną metodą oddziaływania na skórę.

Lorenzo Coletti nagradza również zaufanie, jakim obdarzają klinikę klienci i z myślą o nich stworzył karty stałego klienta, atrakcyjne bony upominkowe, programy lojalnościowe oraz organizuje konkursy, inspirujące spotkania i warsztaty.

Walentynki w Lorenzo Coletti- Z okazji Walentynek ogłaszamy luty miesiącem miłości, ale... do siebie. Ukochane zabiegi gwiazd są dostępne w super ofercie: Intraceuticals 329 zł (zamiast 450 zł) oraz medyczna fala radiowa za 349 zł (zamiast 500 zł) - zachęca do wizyty w klinice Marta Szarogroder- Specjalna oferta walentynkowa czeka na klientów również w Rumi: dwa zabiegi intensywnie odmładzające, laser frakcyjny oraz korekta powieki górnej przy użyciu plazmy azotowej o 50 proc. taniej.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł