Kolejna edycja Luxury Night za nami

5 grudnia 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
Justyna Michalkiewicz-Waloszek

Trójmiejski zespół Citigold banku Citi Handlowy zaprosił stałych klientów i współpracowników, aby podziękować za miniony rok. Gościem specjalnym Luxury Night był aktor Andrzej Grabowski. Elegancka uroczystość przy okrągłych stołach, w towarzystwie marek z segmentu premium, odbyła się jak zawsze - we wnętrzach Starego Maneżu.


 
Luxury Night to już tradycja w harmonogramie banku Citi Handlowy, który w ten sposób dziękuje stałym klientom i współpracownikom za mijający rok oraz składa życzenia na ten nadchodzący. Uroczystość organizowana jest od 2016 roku, a program wydarzenia obejmuje zarówno prezentacje branżowe, kierowane do osób zainteresowanych inwestycjami finansowymi, jak i część rozrywkową. W tym roku przed zgromadzoną publicznością wystąpił znany aktor filmowy i serialowy - Andrzej Grabowski.

Wydarzenia deluxe w Trójmieście


Występ aktora trwał niecałą godzinę. Grabowski rozbawiał gości, opowiadając różne historie ze swojego życia, nie szczędząc żartów sytuacyjnych. Nawiązywał m.in. do blasków i cieni grania pejoratywnego bohatera, relacji na żywo z odbiorcami oraz do... swojej pierwszej wizyty w spa. Po występie Andrzej Grabowski był przez dłuższą chwilę dostępny dla gości. Można było porozmawiać z aktorem i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Zgromadzeni w Starym Maneżu goście przez cały czas mogli korzystać z ciepłego i zimnego bufetu. Przygotowano m.in. kurczaka w sosie miodowo-musztardowym, zapiekane ziemniaczki, warzywa z buraczanym hummusem i słodki stół. Nie zabrakło również wina. O magię wieczoru w pierwszej jego części zadbali: znany z programów typu talent-show, tenor Przemysław Radziszewski wraz z absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, pianistką Martą Żak. Po występie Andrzeja Grabowskiego o muzyczną oprawę pozostałej części wieczoru zadbała Agnieszka Korbolewska.

Podczas wydarzenia "Luxury Night" nie mogło zabraknąć prezentacji luksusowych marek. W tym roku zarówno na scenie, jak i w kuluarach zaprezentowały się: marka biżuteryjna Jubitom, szyjący koszule i garnitury na miarę Tailors Club, Moroccanoil, NDI Development (z najnowszą inwestycją Chlebova Apartamenty), Mesmetric Atelier oraz Mercedes Benz Witman. Partnerzy przygotowali dla gości wiele prezentów i niespodzianek.

Po zakończeniu oficjalnej części wieczoru goście oddali się kuluarowym rozmowom przy winie. Wstęp na wydarzenie był możliwy wyłącznie na zaproszenie.