Metamorfoza w LoveHair & BarberShop. Długie i gęste włosy w jeden dzień z Showpony

11 listopada 2019 (artykuł sprzed 1 roku)

- Wiele kobiet marzy o pięknych i gęstych włosach. My spełniamy te marzenia, czasem nawet w kwadrans - przekonuje właściciel salonu fryzjerskiego LoveHair & BarberShop. To pierwsze na Pomorzu miejsce, gdzie możliwa jest spektakularna metamorfoza - zmiana koloru bez konieczności koloryzacji, włosy z cienkich stają się pełne objętości, długie i gęste.Salon, w którym pracuje zespół stylistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje, rozpoczął współpracę z australijską marką Showpony, która specjalizuje się w najnowocześniejszych technikach przedłużania i zagęszczania włosów.

- Piękna fryzura zawsze wywołuje najlepsze emocje. W naszej branży śmiejemy się, że lepiej otaczać się pięknymi włosami niż negatywnymi emocjami - i tacy jesteśmy. Rozwijamy się i zmieniamy na lepsze dla naszych klientek - przekonuje Magdalena Skrzydlińska.
Po raz kolejny zespół LoveHair & BarberShop spełnia marzenia klientek o pięknych, gęstych włosach, dosłownie w mgnieniu oka.

- Chodzi o poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla naszych klientek, naszą chęć bycia perfekcyjnym i oferowanie tego, co jest na najwyższym poziomie. Tak powstał pomysł o współpracy z marką Showpony - przekonuje Magdalena.
Gdański salon jest pierwszym na Pomorzu, który współpracuje z australijską firmą Showpony. Marka od wielu lat jest wśród liderów branży przedłużania włosów i pierwszym wyborem dla znanych stylistów. Zespół LoveHair & BarberShop mógł szkolić się pod okiem najlepszych specjalistów, w tym Jennifer Condos - European Sales & Education Ambassador w Showpony Hair Extensions.

Ekskluzywne i etyczne zagęszczanie i przedłużanie włosówMetoda Showpony Slimline Tapes, którą już oferuje gdański salon, to innowacyjny produkt w postaci cienkich, płaskich taśm z włosami do przedłużania, które idealnie łączą się z włosami naturalnymi. To wyjątkowa i unikalna mieszanka europejskich i indyjskich włosów, która daje moc, ale i delikatność.

- Przedłużanie włosów zwykle kojarzy się z włosami długimi, do pasa, czymś, co nie zawsze wygląda dobrze i naturalnie. Dzięki metodzie Showpony możemy uzupełnić pojedyncze przerwy, jeżeli klientkom wykruszają się zbyt mocno boki, a marzą o włosach przy twarzy, których nigdy nie miały, to aplikując tylko kilka pasm, jesteśmy w stanie wypełnić przerwy i uzupełnić ubytki. Często klientki, które są po chemioterapii. zapuszczając włosy, wiedzą, że trwa to bardzo długo, my możemy przyspieszyć ten proces, używając naszych taśm, na które włosy są naszyte, dzięki temu są niewidoczne i bardzo dyskretne - opowiada Irek Kłembokowski, edukator Showpony Polska.
Jak przekonuje, włosy są w 100 procentach naturalne i etycznie pozyskane. Wszystkie przechodzą sześciostopniowy proces oceny jakości. Spektakularne metamorfozy, delikatne upiększenia, zmiana koloru bez konieczności koloryzacji - to wszystko jest teraz możliwe w ciągu jednej wizyty w salonie.

- Ta metoda sprawdza się idealnie przy klientkach, które mają bardzo cienkie i delikatne włosy, co niestety przez czasy, w jakich żyjemy, ciągły stres i bieg coraz częściej się zdarza. Możemy zwiększyć objętość włosów w bardzo naturalny sposób. Również wtedy, kiedy chcemy rozjaśnić sobie włosy albo dodać refleksów, a mamy bardzo cienkie, przerzedzone i delikatne włosy, które reagują na rozjaśniacz dramatycznie, krusząc się i łamiąc. Tu tak naprawdę w ciągu 15 minut jesteśmy w stanie dodać refleksy, objętość. Nie musimy już spędzać czterech godzin na farbowaniu - podkreśla.
W ofercie Showpony Professional dostępne są pasma dedykowane do permanentnego przedłużania włosów: Slimline Tapes, Skin Weft Tapes, Weft Hair Extensions oraz rozwiązania przeznaczone do przedłużania typu Clip-In. Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja w salonie.

Nowa jakość fryzjerstwa na MorenieZespół z salonu LoveHair & BarberShop zmienia nie tylko fryzury, ale i wizerunek swoich klientów, ich osobiste podejście gwarantuje sukces. Salon oferuje praktycznie wszystkie usługi, jakie zawarte są w zakresie pielęgnacji, stylizacji czy dbałości o włosy.

- Naszego salonu nie traktuję tylko jako biznes, dla mnie fryzjerstwo jest pasją, to moje życie, moja codzienność i mój dom. Z radością mogę się dzielić nią z moim narzeczonym. Łączymy przyjemne z pożytecznym - opowiada Magdalena Skrzydlińska.
Jak dodaje, przygodę z zawodem zaczęła już jako nastolatka i od pierwszego kontaktu z pracą fryzjera wiedziała, że właśnie to chce robić w życiu.

- Mam tak, że gdy się za coś biorę, to chcę być w tym najlepsza, tu konkurencja jest duża, dlatego cieszę się, że mogę się rozwijać. Fryzjerstwo to rzemiosło, piękne, twórcze i odkrywcze. Artystyczna dusza oraz wyczucie sprawia, że stajemy się kimś wyjątkowym w tym zawodzie - podkreśla.
Salony fryzjerskie, kosmetyczne i barberskie cieszą się nieustającą popularnością. O to, by LoveHair & BarberShop wyróżniał się, dba sam właściciel Łukasz Stawierej.

- Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, prawie rodzinnie. Standardem w naszym salonie stała się opieka premium. Chcemy, aby nasi klienci czuli się jak u siebie, komfortowo, zrelaksowani, by byli częścią nas, by dzielili naszą pasję razem z nami - mówi Łukasz. - Wszystko tak naprawdę ukryte jest w szczegółach i detalach. Porównując fryzjerów do ilości przepracowanych lat, to 10 lat to raczkowanie, po 15 delikatnie trzymamy się szafki, a po 20 zaczynamy normalnie chodzić - dodaje.
Zespół LoveHair & BarberShop tworzą:
Magdalena Skrzydlińska - najbardziej doświadczony stylista, fundament salonu.
Paulina Londkowska - fryzjer, stylista, kierownik salonu, człowiek dobro.
Magda Dusza - fryzjerka, barberka, stylistka, perukarka i charakteryzatorka w jednym.
Aleksandra Skrzydlińska - śliczna i utalentowana młoda fryzjerka.
Agata Kossak - fryzjerka, stylistka, miłośniczka niepowtarzalnych koloryzacji.
Irena Durska - fryzjer, barber, stylista, bezcenny uśmiech.
LoveHair & BarberShop to wyjątkowo zgrany zespół przyjaciół, pełen pasji i niesamowitych pomysłów. Miejsce dla tych, którzy cenią sobie jakość, estetykę, dbałość o każdy szczegół oraz doborowe towarzystwo.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł