Nowy salon BoConcept na 15-lecie marki w Trójmieście

27 marca 2019 (artykuł sprzed 1 roku)

Otwarcie kolejnego salonu na 15-lecie działalności w Trójmieście wydaje się najlepszym prezentem, jaki mogła sobie zażyczyć obchodząca jubileusz marka BoConcept. Już od 29 marca miłośnicy najlepszego wzornictwa będą mogli odwiedzić showroom tej skandynawskiej marki w gdańskiej Galerii Wnętrz City Meble.Chociaż 15 lat temu, gdy w Trójmieście otwierał się pierwszy salon BoConcept, świadomość roli pięknego i funkcjonalnego wzornictwa była znacznie mniejsza, na przestrzeni lat zainteresowanie dobrym designem i ergonomicznym urządzaniem otaczającej nas przestrzeni zdecydowanie się rozwinęło. Marka stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych salonów z meblami, akcesoriami i oświetleniem na mapie Trójmiasta. Pojutrze, czyli 29 marca odbędzie się otwarcie kolejnego salonu w Trójmieście. Od tej pory, spotkania ze skandynawskim wzornictwem, naturalnymi materiałami i meblami z duszą będą możliwe nie tylko w gdyńskim salonie o powierzchni 590 m kw. w budynku Altus w Redłowie, ale i gdańskiej siedzibie marki w Galerii Wnętrz City Meble.

- Początek naszej historii zaczyna się od sopockiej siedziby, która z czasem została przeniesiona do Gdyni. Gdańsk do tej pory był niezbadanym terytorium, jednak dostawaliśmy wiele sygnałów od naszych klientów, że dobrym rozwiązaniem byłaby druga lokalizacja w Gdańsku. Wraz z rozwojem siedziby w Gdyni zwiększyliśmy zespół, mamy wielu doradców klienta, współpracujemy też z coraz szerszym gronem projektantów. Chcemy być blisko naszych odbiorców również w Gdańsku, dlatego postanowiliśmy otworzyć showroom w Gdańsku w Galerii Wnętrz City Meble, który będzie swoistą próbką naszych możliwości. Na 60 m kw. będziemy pokazywać przykłady aranżacji, które mogą być przeniesione bezpośrednio do wnętrz naszych klientów w skali 1:1. Według naszych obserwacji jest to tzw. "powierzchnia startowa", która jest odbiciem potrzeb związanych z aranżacją przestrzeni domowej. Funkcjonalność mebli marki BoConcept na takiej powierzchni będzie doskonałą ilustracją dla możliwości naszych produktów. Ekspozycja w showroomie będzie charakteryzowała się dużą dynamiką zmiany, aby w pełni pokazać zakres możliwości marki - wyjaśnia Maciej Wojtysiak, właściciel BoConcept Trójmiasto.
Z okazji otwarcia nowej lokalizacji i 15-lecia działalności w Trójmieście marka przygotowała rabaty na zakupy sięgające aż 40 proc. w dniach od 25 marca do 31 kwietnia 2019 roku oraz bezpłatną usługę projektowania wnętrz. Specjalna oferta obowiązuje w obu lokalizacjach BoConcept w Trójmieście.

Marka BoConcept w pigułceBoConcept zostało założone w Danii w 1952 roku. Dzisiaj jest uznaną marką w segmencie premium. W ponad 60 krajach mieści się 355 salonów, które dostarczają nowoczesne meble, akcesoria i oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura czy ogrodu.

- Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy nowoczesne wyposażenie wnętrz i ogrodu. Meble BoConcept charakteryzuje modularność, dzięki czemu poszczególne elementy można dopasować do indywidualnych potrzeb, a optymalne rozwiązania świetnie wpasowują się nawet do małej przestrzeni. Oprócz tego, oferujemy kompleksową usługę projektowania, dzięki czemu pomagamy klientom nadać ich wnętrzom osobisty charakter - mówi Maciej Wojtysiak.

Światowe wzornictwo dostępne w TrójmieścieGłównym powodem sukcesów marki zarówno w Trójmieście, jak i na świecie jest ukierunkowanie na potrzeby, wizje i indywidualny charakter odbiorców. Produkty BoConcept są kwintesencją skandynawskiego, a przede wszystkim duńskiego wzornictwa, które łączy w sobie niebanalny wygląd, jakość wykończenia i komfort użytkowania. Świadczy o tym chociażby fakt, że wśród nich znajdują się światowe ikony designu, regularnie udoskonalane i odświeżane.

- W to podejście świetnie wpasowuje się kultowy fotel Imola, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Zaprojektowany przez Henrika Pedersena mebel stał się bestsellerem na całym świecie. Mówiąc o ikonach, nie powinniśmy zapominać również o modułowej sofie Mezzo, która jest kwintesencją wygody i luksusu, krzesłach Adelaide występujących w różnych wariantach, funkcjonalnym stole Milano oraz biurku Cupertino, które tworzy innowacyjne warunki do pracy czy przechowywania i słuchania muzyki - wymienia Maciej Wojtysiak.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii