stat

Oficjalne otwarcie Studia Figura w Gdyni

23 lutego 2018 (artykuł sprzed 1 roku)
Katarzyna Lepianka-Głuszkiewicz

W czwartkowy wieczór odbyło się oficjalne otwarcie Studia Figura w Gdyni. Ponad stu gości miało okazję poznać ofertę salonu, wziąć udział w losowaniu nagród i skorzystać z przygotowanych atrakcji. Wieczór umilił występ muzyczny Islet, a gościem specjalnym była Katarzyna Figura.W Orłowie pojawiło się kolejne miejsce, w którym znajdziemy zabiegi wspierające utrzymanie zdrowej i smukłej sylwetki. Na wydarzeniu pojawiło się ponad stu zainteresowanych, dla których przygotowano smaczny poczęstunek i kilka atrakcji. W oczekiwaniu na gościa specjalnego, którym była Katarzyna Figura, wśród zebranych rozlosowano karnety uprawniające do korzystania z zabiegów w Studiu Figura.

Oficjalnym punktem wieczoru było krótkie przemówienie właścicielki obiektu:

- Dziękuję wszystkim za przybycie w tak licznym gronie. Mam nadzieję, że mimo chłodu na zewnątrz, atmosfera jest u nas bardzo gorąca. Pomysł stworzenia tego miejsca zrodził się z moich własnych doświadczeń - wypróbowałam te urządzenia na własnej skórze i przekonałam się, że to faktycznie działa zarówno na nasze ciało, jak i psychikę. Mamy tutaj połączenie dwóch stref fitness i wellness. Mam nadzieję, że chętnie będą panie z nich korzystać - rozpoczęła Joanna Majerska.
Następnie personel studia opowiedział o autorskim sprzęcie. Znajdziemy tu m.in.: drenaż limfatyczny, bieżnię z próżnią Vacu, Beauty Shaper (na twarz i ciało) i budzący największe zainteresowanie Swan - urządzenie do modelowania sylwetki z lampami infrared oraz kolagenowymi na poprawę jędrności skóry.

Po kilku słowach wstępu pojawiła się wyczekiwana Katarzyna Figura. Aktorka przywitała gości słowami:

- Bardzo się cieszę, że mogę być tu dzisiaj z państwem, tym bardziej, że ostatnio mam napięty grafik związany z przygotowaniami do premiery spektaklu, w którym gram. Dbanie o nasz wygląd jest bardzo ważne. Dlatego miło mi, że na trójmiejskiej mapie powstało kolejne miejsce, w którym będziemy mogły, my kobiety, zatroszczyć się o siebie - mówiła Katarzyna Figura.
Podczas spotkania odbył się również występ Islet - wokalistki związanej z Trójmiastem, która starała się przekazać jak najwięcej pozytywnej energii nastrojowymi utworami.