Oficjalne otwarcie L'assai Medical Clinic

18 listopada 2018 (artykuł sprzed 2 lat)
Katarzyna Lepianka-Głuszkiewicz
W sobotni wieczór oficjalnie otwarto klinikę L'assai Medical Clinic, w której wykonywane będą zabiegi m.in. z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii. Więcej zdjęć (6)

W sobotni wieczór oficjalnie otwarto klinikę L'assai Medical Clinic, w której wykonywane będą zabiegi m.in. z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii.

fot. Lucyna Pęsik/Trojmiasto.pl

W sobotni wieczór oficjalnie otwarto klinikę L'assai Medical Clinic, w której wykonywane będą zabiegi m.in. z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii.

fot. Lucyna Pęsik/Trojmiasto.pl

W sobotni wieczór otwarto nową klinikę, której celem jest dbanie o poprawę wyglądu przy pomocy zabiegów m.in. z zakresu medycyny estetycznej. L'assai® Medical Clinic znajduje się w budynku Sea Towers w Gdyni, a na jej oficjalnym otwarciu pojawiło się ponad czterdziestu zaproszonych gości. Wydarzenie urozmaicił występ artystyczny Agnieszki Rassy Rassalskiej.W sobotni wieczór oficjalnie otwarto nowy punkt na trójmiejskiej mapie. L'assai® Medical Clinic znajduje się w budynku Sea Towers w Gdyni przy ul. Antoniego Hryniewickiego zobacz na mapie Gdyni, a z jej okien roztacza się widok na Morze Bałtyckie. Obiekt powinien zainteresować wszystkich tych, którzy przywiązują szczególną wagę do swojego wyglądu, gdyż jedną z gałęzi świadczonych tu usług będzie medycyna estetyczna.

Przeczytaj także: Pierwsza odsłona Klif Fashion Friday Night za nami

Gości oficjalnie powitała Anastazja Skuras, reprezentantka kliniki i organizatorka sobotniego otwarcia:

- Cieszę się, że możemy się dzisiaj spotkać na oficjalnym otwarciu pierwszego oddziału L'assai® Medical Clinic. Będziemy tu państwa zapraszać, żeby wydobyć z was prawdziwe piękno. Posiadamy szeroki zakres usług, zaczynając od medycyny estetycznej, poprzez zabiegi skierowane do panów, a na chirurgii kończąc. Każdy, kto do nas trafi, zostanie potraktowany indywidualnie, a nasi specjaliści doradzą, co możemy dla państwa zrobić. Mam nadzieję, że dzisiaj będziecie się świetnie bawić, a za rok spotkamy się na pierwszych urodzinach kliniki.
Wszystkich zaproszonych zachęcano do skorzystania z porad sommeliera, Tomasza Kalenika, który specjalnie na ten wieczór przygotował selekcję win i serwował je gościom w trakcie wydarzenia.

Główną atrakcją otwarcia był koncert na żywo w wykonaniu Agnieszki Rassy Rassalskiej, który odbył się chwilę po godzinie 20. Wokalistka wykonała kilka zarówno nastrojowych, jak i tanecznych utworów przy akompaniamencie Grzegorza Kusio. Goście chętnie poddawali się zabawie, tańcząc w rytm wybrzmiewających przebojów.

W klinice wykonywane będą zabiegi z wielu dziedzin: od medycyny estetycznej przez chirurgię plastyczną, ogólną i naczyniową, ginekologię estetyczną, a kończąc na neurologii. Uczestnicy otwarcia mieli okazję obejrzeć pokazowy gabinet, w którym odbywać się będą wymienione zabiegi. Z okazji otwarcia do końca roku można skorzystać również z darmowych konsultacji w opisywanej klinice.


Nie obyło się również bez poczęstunku, który zapewnił Cafe Klaps z Gdyni. Wstęp na wydarzenie możliwy był tylko z zaproszeniem.