To, co kobiety kochają najbardziej. Zagraniczne zakupy

28 września 2012 (artykuł sprzed 8 lat)
Natalia Lebiedź

Zagraniczne zakupy z osobistą stylistką lub opiekunką w największych centrach handlowych i luksusowych butikach to propozycja dla kobiet kochających ekskluzywne marki oraz atrakcyjne wyprzedaże. Marilyn Monroe, mówiąc "pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy", miała sporo racji.Zagraniczne zakupy z osobistą stylistką lub opiekunką to przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki ich pomocy podczas wizyty w największych stolicach mody - Paryżu, Londynie czy Mediolanie - znajdziemy najnowsze kolekcje luksusowych projektantów (Karl Lagerfeld, Ralph Lauren) czy przymierzymy ubrania z najlepszych domów mody we Francji (Chanel, Louis Vuitton) i w Anglii (Alexander McQueen). Odwiedzimy również największe centra handlowe i unikatowe butiki, w których ubierają się gwiazdy i celebryci.

W Trójmieście takie usługi oferują personalni doradcy z OSA osobista stylistka i zagraniczne opiekunki z Excellence Travel.

Pierwsze spotkanie z osobistą stylistką odbywa w nieformalnej atmosferze przy kawie. Omawiane są szczegóły - ulubiony styl i ubrania, w których klientka czuje się najlepiej.

- Zazwyczaj jest tak, że kompletujemy całe zestawy garderoby. Chyba, że klientka szuka czegoś specjalnego, to staramy się wyszukać to wcześniej i kupić na miejscu - mówi Dorota Florek, stylistka z OSA.

Określany jest również typ sylwetki, robiona jest analiza kolorystyczna, a także wybierany jest dogodny termin i miasto, w którym klientka chce zrobić zakupy.

- Do najczęściej wybieranych miast należy Paryż, Londyn i Mediolan - tłumaczy Florek. W Paryżu znajdziemy rzeczy eleganckie, klasyczne, dobre jakościowo, a przede wszystkim z wyższej półki. To tutaj swoje siedziby mają najważniejsze butiki oraz największe domy mody. Mediolan wyróżnia się jakością, dobrym obuwiem oraz dodatkami. Londyn częściej wybierany jest przez młodszą klientele, kochającą modę uliczną, a także wybierającą mniej znanych projektantów, ale bardziej awangardowych. Poza świetnym dostępem do wielu ciekawych sklepów, inspiracje można czerpać z mody ulicznej.

Na spotkaniu ustalany jest również cel zakupów i sklepy, które klientka chciałaby odwiedzić. Wszystko po to, aby na miejscu nie tracić cennego czasu. Klientka decyduje również, czy sama chce zarezerwować hotel i przelot samolotem, czy ma to zrobić personalny doradca.

Koszt zagranicznych zakupów z personalnym doradcą wynosi 900 zł plus opłata za przelot i hotel.

Ciekawym rozwiązaniem są również zagraniczne zakupy połączone ze zwiedzaniem miasta i poznawaniem kultury danego kraju. Jest to możliwe dzięki wynajęciu zagranicznej opiekunki, która niczym Anioł Stróż towarzyszy klientce podczas całego wyjazdu.

- Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet chcących zrobić zakupy w wybranych przez siebie ekskluzywnych butikach, ale również zobaczyć największe atrakcje miasta oraz poznać kulturę i smaki regionu - tłumaczy Dariusz Gurzyński, właściciel firmy Excellence Travel.

Wyjazd jest dopasowany do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Ustalany jest sposób dojazdu (samolot rejsowy lub ekskluzywna taksówka powietrzna), opiekunka, hotel i wreszcie sklepy, atrakcje oraz restauracje, które warto odwiedzić.

Koszt podróży zaczyna się od 10 tys. zł.

Zagraniczne zakupy z osobistą stylistką lub opiekunką są alternatywą dla kobiet, które pragną kupić sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Ale również dla takich, dla których zakupy to czyste, cenowe szaleństwo.
Zagraniczne zakupy z osobistą stylistką:
21%

ciekawe połączenie, chętnie wybrałabym się na taki wyjazd

3%

byłam na takich zakupach i uważam, że warto skorzystać z pomocy specjalisty

3%

korzystałam, ale nie mogłam się porozumieć z osobistą stylistką

8%

sama wiem lepiej jak mam się ubrać

6%

to dobre rozwiązanie dla kobiet, które kochają modę

59%

kaprys nowobogackich

zakończona

łącznie głosów: 505