Ulubiona biżuteria celebrytów

21 maja 2012 (artykuł sprzed 8 lat)
Natalia Lebiedź

Oryginalna, zwraca uwagę i tworzona z myślą o indywidualnych potrzebach. Na taką biżuterię decydują się polscy celebryci, którzy coraz częściej wybierają markowy luksus firmy Kate&Kate i Lilou.W salonie Kate&Kate znajduje się biżuteria z całego świata. Biżuteria jest unikatowa, ponieważ kolekcje wykonywane są na specjalne zamówienie marki. Są również serie limitowane.

- Znane osoby korzystają z marki Kate&Kate, ponieważ zdają sobie sprawę, że kolekcje zamawiane są pod konkretne zapotrzebowanie - tłumaczy Magdalena Osowska z Kate&Kate w Sopocie. - Często marka sprowadza prawdziwe unikaty. Przykładem jest warty 6 tys. funtów kombinezon Ericson Beamon, projektantek ubierających m.in. Lady Gagę i Beyonce. Wystąpiła w nim Joanna Krupa podczas programu "Top Model". Polskie celebrytki wybierają przede wszystkim biżuterię na specjalne wyjścia. Wiedzą, że takie produkty znajdą właśnie tu. Dziwne, oryginalne, zwracające uwagę.

Pierwszą znaną osobą, która zaczęła nosić biżuterię Kate&Kate była Magdalena Mołek, prowadząca program "Dzień Dobry TVN". Sięgają po nią również piosenkarki (Urszula Dudziak, Natalia Kukulska, Halina Mlynkova, Natalia Lesz) i aktorki (Edyta Herbuś, Agata Kulesza, Agnieszka Grochowska).

- Do każdego zakupu załączany jest certyfikat, który potwierdza na piśmie wysoką jakość ozdoby i stanowi dwuletnią gwarancję - dodaje Magdalena Osowska.

Marzeniem założycielki firmy Lilou, Magdaleny Mousson - Lestang było stworzenie marki bliskiej modowym trendom, a jednocześnie niepowtarzalnej. Jej główną ideą stała się personalizacja. W efekcie powstała przewodnia linia produktów Lilou w postaci bransoletek składających się ze sznurka oraz dobieranych indywidualnie zawieszek z metali szlachetnych. Wybór koloru i rodzaju sznurka oraz elementów w dowolnie wybranym kształcie umożliwia stworzenie biżuterii wyjątkowej, dopasowanej do własnego stylu i charakteru. Co najważniejsze tak skomponowaną bransoletkę lub naszyjnik można wygrawerować własnym mottem, imieniem bliskiej osoby, ważną datą, a nawet rysunkiem.

Te małe dzieła sztuki skierowane są do osób lubiących bawić się modą - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Lilou może być wyjątkowym prezentem, przypominającym o ważnym wydarzeniu talizmanem albo po prostu ozdobą.

- Biżuteria Lilou to również kolczyki, łańcuszki i od niedawna kolekcja pierścionków Reflets z siedmio-karatowego złota w czterech kolorach połączonego z szafirami - mówi Jakub Orłowski z salonu Lilou.

Lilou zyskało wielkie uznanie wśród postaci polskiego show biznesu. Stałymi klientami zostali m.in. Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kożuchowska, Paulina Holtz, Doda, Anna Dereszowska, Julia Kamińska, Aleksandra Kwaśniewska, Reni Jusis, Dawid Woliński, Patrycja Kazadi i wiele innych. Na jakie modele Lilou decydują się polscy celebryci?

- Gwiazdy sięgają przede wszystkim po modele, które mają dla nich szczególną symbolikę. Najczęściej związane są z rodziną, najbliższymi osobami, emocjami i wspomnieniami. Biżuterie Lilou traktują jak talizman - tłumaczy Jakub Orłowski.

Salony Kate&Kate zobacz na mapie Sopotu i Lilou zobacz na mapie Gdańska znajdują się w Sopocie i Gdańsku.
Jaką biżuterię lubisz nosić?
45%

kolczyki

6%

pierścionki

9%

naszyjniki

27%

bransoletki

13%

komplet biżuterii

zakończona

łącznie głosów: 357