Weź udział w "Projekcie Uroda"

6 lutego 2012 (artykuł sprzed 8 lat)
Jakub Jakubowski

Ekskluzywne zabiegi kosmetyczne, zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, profesjonalne stylizacje fryzur, zakupy ze stylistami, osobiste konsultacje ze specjalistami dietetyki i psychologii - wszystko to czeka na finalistki akcji społecznej "Projekt uroda". W akcji organizowanej przez firmę PowerSlim i Centrum Pięknego Ciała w Sopocie może wziąć udział każdy, kto jest gotowy na absolutną metamorfozę, a co za tym idzie zmianę stylu życia. Akcji patronują trojmiasto.pl, Radio Eska oraz magazyn Prestiż.Piękne, zadbane ciało, gładka cera, młodzieńczy wygląd to marzenie każdego. Niestety, pęd życia nie jest naszym sprzymierzeńcem, codzienne obowiązki bywają przytłaczające, a czas poświęcany sobie nigdy nie jest na tyle duży, byśmy byli usatysfakcjonowani. Ale przecież może być inaczej, mówi się bowiem, że chcieć to móc. Być może takim zachęcającym impulsem do zmiany stylu życia będzie właśnie akcja "Projekt uroda". Aby wziąć udział w akcji, wystarczy się zgłosić. Czasu nie zostało już wiele, zgłoszenia przyjmowane są jedynie do 12 lutego.

Spośród wszystkich zgłoszeń wytypowanych zostanie 30 półfinalistek. Stawią się one na konsultacje ze specjalistami, wśród których będą fryzjerzy, kosmetyczki, wizażystki, styliści i dietetycy. Do kolejnego etapu przejdzie dziesięć kandydatek, które będą miały także konsultacje w klinice stomatologicznej. W ostatnim etapie akcji zostaną trzy finalistki, których wizerunek poddany zostanie całkowitej metamorfozie, a każdy z pakietów zafundowanych finalistkom wart jest ponad 50 tysięcy złotych.

- Do akcji zaprosiliśmy sprawdzonych partnerów o bardzo dużej renomie. Jest to gwarancja najwyższej jakości usług, które chcemy zaoferować uczestnikom. Wierzymy, że nawet dla tych osób, które nie zakwalifikują się do ścisłego finału, będzie to impuls do zmiany stylu życia. Tym bardziej, że każdy, kto zgłosi się do akcji będzie miał szansę na udział w cotygodniowym losowaniu nagród w postaci zabiegów kosmetycznych, masaży oraz wielu innych niespodzianek ufundowanych przez organizatora oraz partnerów - mówi Kamila Wdowik z firmy PowerSlim.

W skład pakietów zafundowanych finalistkom wchodzą ekskluzywne zabiegi kosmetyczne i wyszczuplające w Centrum Pięknego Ciała, o śnieżnobiały uśmiech zadba renomowana gdyńska Klinika Stomatologiczna MedicoDent, fryzurami zaopiekują się najlepsi styliści Clubu Fryzjerskiego Alternative, kondycyjnie kandydatki przygotują eksperci z Tiger Gym, indywidualną dietę przygotuje Akademia Zdrowej Diety, a całościowy wizerunek fashion & make up będzie spoczywać w rękach specjalistów z Centrum Kreowania Wizerunku.

Zwieńczeniem akcji będzie uroczysta Gala Finałowa, która odbędzie się pod koniec maja. O tym, że akcja ma sens przekonuje historia laureatki pierwszej edycji "Projektu Uroda". Magdalena przez trzy miesiące nie tylko schudła 18 kg, ale też diametralnie odmieniła swój wygląd i styl.

Formularz zgłoszeniowy do akcji znajduje się tutaj. Informacje o akcji oraz o konkursach na bieżąco można śledzić na oficjalnym profilu na facebooku.