Wieczór panieński w wersji deluxe

18 czerwca 2015 (artykuł sprzed 5 lat)
Justyna Michalkiewicz

Wieczór panieński można spędzić na wiele sposobów. Aby był niezapomniany, warto zaplanować nie tylko nocną imprezę, ale również zapewnić atrakcje towarzyszące. Jak spędzić ten wyjątkowy czas w sezonie letnim w Trójmieście? Proponujemy kilka scenariuszy w wersji deluxe.Chociaż przyjęło się, że ostatnie chwile wolności żegnamy dopiero po zmierzchu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z uroków trójmiejskiego życia już od południa. Dzień spędzony na plaży w gronie przyjaciółek może być wstępem do szalonego wieczoru. Plażować można np. w ekskluzywnej strefie Moët sopockiej Zatoki Sztuki, gdzie do naszej dyspozycji będą 6-osobowe jacuzzi, łóżka z baldachimami oraz profesjonalna obsługa serwująca kolorowe drinki. Inną opcją na plażowanie w eleganckim stylu jest nowa restauracja No.33 di Vinegre, w której skorzystamy z wygodnych leżaków, smakując zdrowej i lekkiej kuchni oraz sącząc drinki z dodatkiem świeżej mięty, zerwanej z tarasu.

Jeżeli nie plaża, to może jacht? Pływać możemy praktycznie po całym Trójmieście. Wśród najciekawszych destynacji polecamy m.in. Półwysep Helski, kameralną plażę w Górkach Zachodnich oraz Zatokę Gdańską.

- Podczas rejsu dziewczyny opalają się i sączą drinki, przygotowując się do wieczornej imprezy. Każdy z naszych jachtów posiada materace do opalania na dziobie, klimatyzację, bar, lodówki oraz profesjonalne nagłośnienie. Jest również łazienka i prysznic, więc można wyskoczyć prosto na taneczne parkiety - mówi Piotr Chylewski, właściciel firmy Euroyachts.

W wersji rozszerzonej firma proponuje kompleksową organizację całej imprezy, oferując ekskluzywne limuzyny, transport do zaprzyjaźnionych restauracji oraz przewodnika, który oprowadzi panie po najlepszych sopockich klubach.

Kobietom aktywnym polecamy naukę zmysłowego tańca. Taneczne wieczory panieńskie organizuje m.in. Esensai Pole Dance Studio, gdzie cała grupa nauczy się podstawowych figur pole dance. Lekcja tańca na rurze w pakiecie Plus trwa 75 minut, panie otrzymują w prezencie butelkę szampana, a przyszła panna młoda - miesięczny karnet na zajęcia. Koszt takiej przyjemności to 600 zł za 5 osób. Jeżeli nie taniec na rurze, to może ten orientalny w szkole Artorient? Do wyboru mamy burleskę, sambę oraz taniec brzucha. Dodatkową atrakcją jest malowanie ciała za pomocą henny.

- Lekcja pole dance na wieczorze panieńskim wygląda inaczej niż zwykle. Panie poznają podstawowe figury, ale przede wszystkim skupiamy się na choreografii, która ma wydobyć kobiecość i dobrze się bawimy - mówi Malwina Ginter z Esensai Pole Dance Studio.


Wieczór panieński nie musi wiązać się z szaleństwem. W ferworze ślubnej gorączki, niejedna przyszła panna młoda chciałaby się zrelaksować i zadbać o urodę. Taki luksus w gronie przyjaciółek oferuje m.in. Salon Dolce Vita w Gdyni, gdzie personel dobierze zabiegi upiększająco-relaksacyjne na skórę, włosy i paznokcie uczestniczek wieczoru. Z kolei w orientalnych wnętrzach Mana Day SPA, poza masażami i zabiegami pielęgnacyjnymi, każda z pań otrzyma drinka powitalnego z truskawkami, smaczne przekąski oraz słodkie owoce.

Bardzo ważnym punktem na mapie wieczoru panieńskiego jest kolacja w dobrej restauracji. Miłośniczki kuchni z różnych stron świata będą zadowolone z wizyty w Avocado Fusion Restaurant. Można tam zamówić m.in. świeżego homara prosto z homarium oraz różne wariacje na temat mięs, ryb i owoców morza. Jeżeli poszukujemy kuchni lokalnej, wybierzmy restaurację Mercato, działającą przy hotelu Hilton.

- Kosztowanie dań będących odzwierciedleniem tradycji i kultury regionu pomorskiego stanowi dla gości ogromną atrakcję. Na wieczory panieńskie, kuchnię w postaci cateringu Mercato hotelu Hilton możemy przenieść na luksusowy jacht, który podpływa pod sam hotel. Gdy panie zejdą na ląd, często udają się na relaks do naszej strefy Wellness - mówi Renata Mojsa-Ossowska , dyrektor marketingu hotelu Hilton.

Wieczór można zakończyć we wnętrzach luksusowych hoteli, oddając się nocnym rozmowom w kobiecym gronie. Pokoje dla przyszłych panien młodych w wersji deluxe oferują m.in. hotele: Hilton, Rezydent oraz Nadmorski. W tym ostatnim polecamy zwłaszcza dwupoziomowy apartament admiralski, w którym poza wygodnym łóżkiem znajdują się: salon dzienny, bar, jacuzzi i taras. Cena za dobę w tym apartamencie wynosi 1300 zł. Z kolei hotel Hilton proponuje ponad stumetrowy apartament prezydencki z widokiem na Motławę, w którym nocowały m.in. takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Justin Timberlake. W pokoju znajduje się dobrze wyposażona kuchnia z osobnym wejściem dla kucharza, który przygotuje dla nas uroczystą kolację. Wynajem apartamentu prezydenckiego to koszt 2,5 tys. zł. za dobę.
Wieczór panieński nie może odbyć się bez:
7%

wizyty w dobrej restauracji

2%

plażowania

8%

pływania jachtem

41%

nocnej imprezy w klubach

8%

wizyty w SPA

3%

nauki zmysłowego tańca

31%

striptizera

zakończona

łącznie głosów: 364

Justyna Michalkiewicz