stat

Wieczór w Liu Jo z Joanną Horodyńską

17 lutego 2019, 10:30
Joanna Puchala

W sobotni wieczór w salonie Liu Jo w Forum Gdańsk, odbyły się warsztaty modowe, które poprowadziła Joanna Horodyńska, gość specjalny, polska modelka i stylistka. W wydarzeniu wzięło około 60 osób.Modowe warsztaty w Liu Jo były wstępem do nadchodzącego sezonu wiosna-lato 2019. Spotkanie rozpoczęło się od lampki szampana i powitania zebranych gości przez Joannę Horodyńską, prowadzącą warsztaty.

- Cieszę się, że przybyliście państwo na to spotkanie z modą, ponieważ powoli przygotowujemy się do nowego sezonu. Mam takie pytanie: czy lubicie, jak trendy mocno się zmieniają, czy wolicie jak zmiany są wolniejsze, a pewne elementy przechodzą z sezonu na sezon? - rozpoczęła wieczór Joanna Horodyńska.
Chociaż zdania były podzielone, to większość osób opowiedziała się za powolnymi zmianami w modzie. Prowadząca spotkanie potwierdziła, że ten rok sprzyja stopniowym zmianom, gdyż projektanci zwolnili tempo i powoli, choć systematycznie wprowadzają kolejne trendy.

Trendy w modzie na nadchodzący sezonPo krótkim wstępie zaprezentowano kilkanaście stylizacji z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2019. Każda z nich została omówiony przez prowadzącą. Nie zabrakło opowieści o modowych nowinkach. Poza tym Joanna Horodyńska poświęciła wiele uwagi powracającej modzie z lat 70.

Motywem przewodnim stylizacji było połączenie elegancji ze sportowym luzem. Zgromadzeni goście mieli okazję zgłębić tajniki doboru ubioru na różne okazje oraz dowiedzieli się, w jaki sposób modyfikować strój w trakcie dnia, by pasował do każdej sytuacji.


Na koniec pokazu mody odbyło się losowanie upominków od Liu Jo. Następnie głos zabrała jedna z właścicielek salonu - Magdalena Kwaśnik i zachęciła gości do zapoznania się z najnowszą kolekcją marki. Klientki chętnie korzystały z rad prowadzącej, która pozostała do ich dyspozycji aż do końca wydarzenia.