stat

CH Osowa zrobi za ciebie porządki

9 marca 2017

Do 12 marca w Centrum Handlowym Osowa czekają rabaty do 60 proc. Trwa też konkurs "Odpocznij, porządki zostaw nam", w którym można wygrać usługi profesjonalnego sprzątania.Wielu z nas przygotowuje się do wiosennego sprzątania, ale nie ma się co oszukiwać... równie wielu odkłada je na później, jeśli tylko może. Pojawia się jednak szansa, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Przyjemne to oczywiście zakupy w okazyjnych cenach, bo sklepy z CH Osowa przygotowały oferty zniżkowe, sięgające nawet 60 proc. A przy okazji zakupów można wziąć udział w konkursie "Odpocznij, porządki zostaw nam".

Nie lubisz sprzątać? Wypełnij kupon

Wystarczy zrobić zakupy za 100 złotych i zarejestrować paragon u hostessy
Zasady są proste. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) i zarejestrować swój paragon u hostessy. Każdy zgłoszony paragon jest przeliczany na punkty: 1 zł = 1 punkt. Należy wypełnić kupon i dokończyć zdanie "Mój pomysł na wiosenny relaks ..." oraz wskazać najmniej lubianą czynność domową. 50 osób, które udzielą najciekawszej odpowiedzi otrzyma w prezencie usługę w postaci mycia okien i/lub sprzątania, prania dywanów i/lub tapicerki lub prania i prasowania odzieży. Osoba, która zbierze najwięcej punktów w czasie trwania konkursu wygra nagrodę główną - urządzenie sprzątające "iRobot".

Gdzie kupisz taniej?

Wiosennemu konkursowi towarzyszy akcja rabatowa, podczas której na klientów CH Osowa czeka 30 kuponów zniżkowych z rabatami sięgającymi 60 proc. Specjalne promocje przygotowały m.in. salony Aryton, Jacqueline Riu, Monnari, Kemer, Wojas czy Yves Rocher. Kupony są dostępne zarówno w wersji drukowanej, w postaci dedykowanego katalogu, jak również w wersji elektronicznej w aplikacji mobilnej QPONY.

- Nadchodzi wiosna, czas na wiosenne porządki! Wyręczymy was w tej czynności w podziękowaniu za zakupy dokonywane w CH Osowa. Zapraszam do udziału w akcji rabatowej QPONY, połączonej z konkursem "Odpocznij, porządki zostaw nam". Przez cały tydzień zachęcam do dokonywania zakupów oraz rejestrowania paragonów w konkursie. Do wygrania mamy usługi profesjonalnego sprzątania, takie jak pranie dywanów czy mycie okien - mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.