Domy w stylu Ego. Odbierz dom już tego lata

4 czerwca 2021
Domy miejskie EGO powstają w doskonałej lokalizacji - na gdańskich Łostowicach, przy ul. Wielkopolskiej 2. Więcej zdjęć (4)

Domy miejskie EGO powstają w doskonałej lokalizacji - na gdańskich Łostowicach, przy ul. Wielkopolskiej 2.

mat. prasowe

Domy miejskie EGO powstają w doskonałej lokalizacji - na gdańskich Łostowicach, przy ul. Wielkopolskiej 2.

mat. prasowe

Jaki powinien być nowoczesny dom miejski? Przestronny, wygodny, ze starannie zaprojektowaną przestrzenią i oczywiście stylowy. Wbrew pozorom niełatwo znaleźć taką ofertę. Na szczęście ciekawą propozycję ma firma Pomorskie Domy, która w gdańskiej dzielnicy Łostowice kończy właśnie budowę osiedla domów miejskich EGO.EGO to dziesięć dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które inwestor buduje przy ulicy Wielkopolskiej 2Mapka. Jak widać, to naprawdę niewielkie osiedle, śmiało można tu więc mówić o projekcie kameralnym.

- Każdy z lokali ma powierzchnię 143 m kw., z pięcioma pomieszczeniami mieszalnymi: dużym salonem połączonym z aneksem kuchennym i czterema wygodnymi sypialniami. Dodatkowo każdy dom EGO wzbogacony jest o praktyczne zaplecze użytkowe, czyli garaż, pomieszczenie gospodarcze i pralnię. Pokoje oraz pomieszczenia użytkowe łączą dobrze zaprojektowane korytarze, a wejście do domu poprzedza praktyczny wiatrołap. Na parterze dostępna jest toaleta, a na piętrze duża łazienka. Naturalnym przedłużeniem salonu jest piękny, zielony ogród - wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.
Świetnie zaprojektowane pomieszczenia domu EGO dają duże możliwości aranżacyjne. Więcej zdjęć (4)

Świetnie zaprojektowane pomieszczenia domu EGO dają duże możliwości aranżacyjne.

mat. prasowe

Świetnie zaprojektowane pomieszczenia domu EGO dają duże możliwości aranżacyjne.

mat. prasowe

Jak widać, domy EGO mają bardzo starannie przemyślaną i zaprojektowaną przestrzeń, co gwarantuje wygodę dla właścicieli takiego lokum. Ale to nie wszystko, bo przecież, prócz wygody, liczy się także estetyka, a domy EGO zostały zaprojektowane tak, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. - Elewacja każdego budynku jest ozdobiona piękną cegłą klinkierową, inną dla każdego domu. W ten sposób zyskają one swój niepowtarzalny, oryginalny charakter i styl. Zadbamy także o otoczenie całego terenu osiedla, który zostanie odpowiednio oświetlony, ogrodzony, z zagospodarowaną zielenią. Dodatkowo wjazd na teren osiedla ozdobiliśmy okazałym witaczem - mówi przedstawiciel dewelopera.

Jak dodaje Dariusz Malottke, zainteresowanie ofertą domów EGO jest duże i obecnie pozostało już tylko kilka ostatnich lokali.

- Sprzedaliśmy 15 z 20 domów EGO, w tym wszystkie lokale z I etapu tego projektu. Stan prac budowlanych jest dalece zaawansowany, całe osiedle oddajemy do użytku latem tego roku. Oznacza to, że każdy, kto zdecyduje się na zakup jednego z ostatnich wolnych domów, lada dzień będzie się mógł do niego wprowadzić. Oczywiście, zapraszamy w pierwszej kolejności na prezentację naszych domów, można będzie się osobiście przekonać, że EGO to projekt wart uwagi, stylowy i bardzo nowoczesny, ze starannie zaprojektowanym, przemyślanym wnętrzem każdego z pomieszczeń - dodaje Dariusz Malottke.
Elewacja każdego domu EGO została ozdobiona gustownym klinkierem. Więcej zdjęć (4)

Elewacja każdego domu EGO została ozdobiona gustownym klinkierem.

mat. prasowe

Elewacja każdego domu EGO została ozdobiona gustownym klinkierem.

mat. prasowe

Warto jeszcze wspomnieć o świetnej lokalizacji tej inwestycji - domy EGO powstają w dzielnicy Łostowice, przy ulicy Wielkopolskiej, tuż obok Świętokrzyskiej, która jest głównym ciągiem komunikacyjnym tej części Gdańska. Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, ale także do trójmiejskiej obwodnicy.

Łostowice to dzielnica z pełną infrastrukturą drogową i miejską, z rozbudowaną siecią linii tramwajowych i autobusowych oraz licznymi przedszkolami i szkołami. Nie brakuje tu także sklepów, marketów i wszelkiej maści usług. Słowem - to doskonałe miejsce do wygodnego mieszkania.

- Bo EGO to przemyślana, starannie zaprojektowana oferta domów, którą kierujemy do osób szukających wygody i spokoju, nierezygnujących jednocześnie z zalet życia w centrum dużego miasta. Nasze domy są funkcjonalne, przestronne, o nowoczesnym charakterze. To po prostu domy w stylu EGO, niepowtarzalnym i z pewnością zasługującym na uwagę - podsumowuje Dariusz Malottke.
Drugi etap budowy domów EGO jest już praktycznie zakończony - inwestor kończy budowę latem tego roku. Więcej zdjęć (4)

Drugi etap budowy domów EGO jest już praktycznie zakończony - inwestor kończy budowę latem tego roku.

Drugi etap budowy domów EGO jest już praktycznie zakończony - inwestor kończy budowę latem tego roku.


O ofertę domów EGO pytaj:
Pomorskie Domy
ul. Kielnieńska 57, Gdańsk-Osowa
tel. 607 607 464, 607 607 216
biuro@pomorskiedomy.pl
www.pomorskiedomy.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii